Avon

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: p.cseresznye, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Akár 12 napig élvezheted a tartós metálfényű ragyogást, amelyet az AVON új Magic Effects metálfényű körömlakkja biztosít.

spavanilly

2017. május 1.

Végkiárusításon vettem, a swatch-ok alapján a GOLD- ra esett a választásom.
Gyönyörű pezsgőszín, nem gagyi arany.
Az Avon 5in 1 alaplakkjára vittem fel, már egy rétegben is tökéletesen fed.
Nagyon szép árnyalat. Fedőlakk nélkül, 1 rétegben festve 2 napig vállalhatóan néz ki.
A színe miatt max csillag jár!
Lemosása nem kevés idő, viszont annyira szép, hogy ezt elnézem neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Végkiárusításon vettem, a swatch-ok alapján a GOLD- ra esett a választásom.
Gyönyörű pezsgőszín, nem gagyi arany.
Az Avon 5in 1 alaplakkjára vittem fel, már egy rétegben is tökéletesen fed.
A színe miatt max csillag jár!
Lemosása nem kevés idő, viszont annyira szép, hogy ezt elnézem neki...

RibizliGizi

2017. április 13.

Alapozó lakkot mindig használok, Avon Nail Experts Prime, erre kentem a Blue Steelt egy rétegben, fedőlakk szintén Avon Gel Shine tipusú. Így 4 napig bírta a lakkozás. Szóval annyira nem rossz arány a tartóssága. Utána is csak a széleken imitt amott pattogzott le. Így a 7. napon is elég volt lemosni. Ami viszont fárasztó művelet, 15 percet igénybe is vett! :( Van egy kis optikai csalafintasága. A színe hasonul! :) Alapból kék de ha szürke ruha van rajtam, akkor szürkének tűnik, vagy zöld ruha esetén zöldes. :) Ja, nekem könnyen szárad. Szóval ha a lemoshatóságától eltekintünk, szép és szerethető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 13.

karaibrahimgil

2017. április 9.

Az áprilisi szórólapból rendeltem meg Gold és Blue Steel árnyalatban. A képek alapján nem tűnt annyira feltűnőnek, a körmeimen már annál inkább. Ez nem feltétlenül baj. Az viszont annál inkább, hogy a nap végén már elkezdett lepattogzani fedőlakk használata után is. Mivel csillámos, vastagabb rétegben lehet felvinni, talán ezek miatt a foltozás/újrakenés annyira nem feltűnő, ami számomra nagy pozitívum.
Update: A Blue Steel árnyalat mintha nem úgy működne, mint a másik. Nehezen szárad és nehezen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

dvinlil

2017. február 5.

Nagyon szép a színe, jól pigmentált, jó lehet vele bánni, viszont védőlakk felvitele után is elég könnyen lekopik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Mariliisa

2017. január 18.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, több árnyalatban is megvan/volt, gyönyörűek a színei. Általában a csillogó körömlakkokhoz alapnak nem átlátszó, hanem fehér vagy fekete lakkot kenek fel, ehhez is azt szoktam, és nem teszek rá fedőlakkot. A végeredmény gyönyörű. A tartósságáról nem tudok túl sokat mondani, mivel általában kétnaponta más színűre festem a körmöm.
A lemosása kicsit macerásabb, mint a hagyományos lakkoké (az én bevált módszerem az, hogy körömlakklemosóba áztatott vattát tekerek a körmeim és ujjbegyeim köré, várok néhány percet, hogy oldódjon a lakk, utána dörzsölöm le). Úgy vettem észre, hogy kicsit lassabban szárad, mint a legtöbb lakk. Szóval vásárlás előtt érdemes átgondolni, van-e az embernek ennyi macerához türelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

balankaa01

2017. január 18.

Nagyon szép meg jó, nálam 3 napot bírt lepattogás nélkül (fedőlakkot nem használtam), csak annyit azért nem ér, hogy a leszedéses szenvedések közepette letörjön 1-2 körmöm is... Jó, nem történt ilyen, de sem ennyi időm, sem ennyi türelmem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

SolyaSz

2017. január 16.

Akciós volt a katalógusban, már régen szemeztem vele így karácsonyra megrendeltem. A színe gyönyörű (Gold árnyalat van meg), de más pozitívumot nem tudok mondani róla. Fél órás szenvedés leszedni a körmömről a lemosóval, de fél nap után magától lepattogzik a körmöm feléről. Gyorsan szárad, de egy rétegben alig ér valamit. És kopik már egy-két óra után a körmeim elejénél. Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Ella

2016. február 1.

A képen látható Blue Steel van meg, gyönyörű világoskékes-ezüstös, mesés szín! <3 Kb. ennyi a pozitívum. Az ecset valami borzalom, túl vékony, nem egyenletesen viszi fel a festéket, így muszáj egy második réteg. Nem olyan rossz a száradási ideje, ezt aláírom. DE!!! Reggel fél 6-kor kentem fel a körmeimre, 9-kor már a végeknél lepattogzott, délután 1-kor, 10 perc mosogatást követően már a legtöbb körmömön a közepéig le volt pattogozva, annyira igénytelenül mutatott, holott aznap reggel kentem fel! Kínlódhattam a lemosással, mert az ugye nehezen megy az ilyen homoklakkoknál (vagy mi is ezeknek a neve). 2 csillagot kap tényleg csak a színe és a száradási ideje miatt, de a Catrice Crushed Crystals ezerszer jobb!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

p.cseresznye

2015. november 26.

Ma érkezett meg a 4 szín amit rendeltem. Már első ránézésre is káprázatosan sziporkázóak a színek, ami a körmön is ugyanilyen szép. Szerelem első látásra :) A színük picit más mint a katalógusban, de sokkal szebbek mint amire számítottam, egyedül a Blue steel árnyalat ami egy pici csalódás volt, mert a katalógusban kékebbnek tűnt, a valóságban ezüstös, nagyon enyhe kékes beütéssel. Ettől függetlenül gyönyörűek a színek. Felkenéskor ami picit furcsa volt, hogy sűrűbb állagú mint a normál lakkok, picit többet kell az ecseten hagynom mint más esetben. Elég gyorsan meg is száradt. Eredetileg körömnyomdázáshoz rendeltem, de arra nem igazán jó, mivel a pici szemcsék miatt nem tölti ki a mintát rendesen, szóval arra nem ajánlom. Ettől függetlenül egyáltalán nem bántam meg, elhasználom rendeltetés szerűen, mert annyira meseszépek :) Tartósságáról egyenlőre nem tudok nyilatkozni, de a látvány levett a lábamról.

Update: Azóta kipróbáltam fedőlakkal is, azt vettem észre, hogy inkább nem kell rá. Elvesz abból a gyönyörű sziporkázásából. Szóval inkább csak két réteg lakk és slussz. Ami a lemosást illeti, azzal nekem is meggyűlt a bajom, baromi nehéz lemosni. A sok piciri szemcsétől nem oldódik a lakk annyira, úgyhogy erre rá kell szánni az időt és a türelmet. A Graphite árnyalatba tettem pici piros swarovski követ, hát valami mesés volt :) Emlékszem éppen felhős borongós idő volt, és bent a munkahelyen dolgoztam a kezemmel, mikor egyszer csak kisütött a nap. És néhány perc után arra lettem figyelmes, hogy leálltam a munkával és csak bámulom a körmömet, hogy milyen gyönyörűen sziporkázik a napfényben :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 26.

bandita

2015. november 11.

Mielőtt bárkiben is megfogalmazódnának a kérdések, igen, természetesen kipróbáltam én is ezt a lakkot! :D :D :D
A szériából a Graphite árnyalat az enyém, és a katalógusfotók alapján nem terveztem megrendelni. Springsteen 33 kedves kérésének eleget téve elzarándokoltam, hogy élőben is találkozhassak a kollekcióval, mert első blikkre én bizony fantáziátlannak tartottam ezeket a lakkokat és lefikáztam őket.

Aztán az történt, hogy megpillantottam a graphite-ot, és szerelembe estem az üvegen át a látvánnyal. Ezzel együtt apró kritikával illetném az Avon katalógusfotók valóságtól elrugaszkodott, megerőszakolt, megszerkesztett fotóit. Értem én, hogy el kell hitetni valahogy az ember lányával, hogy felken egy körömlakkot, és attól egycsapásra hibátlan körömágyat, redőtlen bőrt is vásárolhatunk, de azért...na....nemár! Legyen már elég ebből!

Ezt a kollekciót a szerencsétlen fotók miatt én simán hétköznapi árnyalatoknak gondoltam, enyhén unalmas, szaténos-metálos finissel, aztán láttam egy szikrázó, sűrűszemcsés, vakító ragyogást, hogy beleszédült a szemem, és automatikusan nyílott a bukszám.

Hazaérve azonnal felavattam, és hűháztam. A lakk gazdag, ünnepi, fejedelmi, gyönyörűséges pompa, olyasmi, amit csak kivételes alkalmakra ken fel az ember lánya, és talán akkor sem teliben, önmagában, hanem kicsit fokozván a fokozhatatlant, rábiggyeszt még néhány kövecskét, vagy holografikus nyomdamintát....azt hiszem ez lesz az a lakk, amihez talán nem is tudok majd kivételes alkalmat találni, olyat, ami nem lesz majd szegényesebb hatású nála. Értem ezalatt, hogy pl kiskocsmában elköltött szilveszteri bulira egy ilyen látvány már túl sok. Talán a karácsony, vagy egy színházi est....

A lakk állaga kellemesen sűrű, és rendkívül apró szemcsés csillámtenger alkotja. A graphite esetébem majdnem fekete alapszín, lágy, óarany ragyogással, erősen pigmentált, egyetlen rétegben is tökéletesen terül, fed, egyenletes réteggel. Ha ez homoklakk, akkor a legfinomabb szemcseméret, amit valaha láttam. Ennek megfelelően a felület finoman érdes, karcos, de nem fog harisnyát szaggatni.

Nem tudok, de nem is akarok ennél a kollekciónál hordási időt, kopási hányadost értékelni, mert nem látom értelmét. Teljes szívemből hiszem, hogy nem arra hivatott a Molten Metal széria, hogy a hétköznapokban viseljük, egy héten keresztül, ugyanakkor a normál homoklakkokhoz képest szerintem érzékenyebb a felület, fedőlakk nélkül pláne, így nem gondolom, hogy három-négy napnál többet kihúzna vele a manikűrünk, de számomra ez semmit nem von le az értékéből.

Csodás élmény használni, viselni, ennél nekem nem kell több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 11.

Csodás élmény használni, viselni, ennél nekem nem kell több.