Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillith, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Csillámló testpúder.

Kiszerelés: 40 g

Lillith

2013. január 8.

Teljesen egyetértek agi.greendaygirl.
Kincsként osztom be, nem tudom, mivel leszek képes pótolni, ha elfogy.... ennél szebb enyhe csillogást, elegáns fényt még semmi nem tudott produkálni, amit használtam. Mint egy szinte láthatatlan, selymes fátyol, olyan a bőrön. Különösen a napbarnított bőrt emeli ki szépen, olyan egészséges fénye lesz tőle. Az illata isteni, pedig már nagyon régi, de a minősége kifogástalan maradt. Minden különleges alkalomkor használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Teljesen egyetértek agi.greendaygirl.

agi.greendaygirl

2013. január 8.

ezer éve rendeltem még, de még mindig van belőle- ritkán használom, de szeretem. semmi baja nem romlott meg, nem változott meg semmi benne azóta sem, finom illata van, és nagyon nagyon apró csillámok vannak benne, ami vállra, karra, dekoltázsra felvíve nagyon szépen mutat, főleg este :) arcon szoktam még használni kiemelőnek illetve úgy hogy átmegyek egy lazább púderecsettel az egész arcomon és ezzel egy kis ragyogást ad a bőrnek ( szintén estére). jó nagy mennyiség, jó kihasználhatóság, finom illat, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.