Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: majorfanny, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   1,2 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Bőrtónusjavító, amely hatékony a szem alatti karikák és egyéb bőrhibák elfedésére.

3 árnyalatban kapható.

mlexa

2019. november 6.

Nem tudom lehet-e még kapni ezt a terméket, de én egyszer elkövettem azt a hibát, hogy megrendeltem. Hiába tekergettem fél nap, ebből szinte semmi nem jött ki. Az a kis mennyiség, amit kiimádkoztam, az sem volt tartós a bőrön és a végeredménye sem tetszett. Kukában végezte elég hamar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

blondie0310

2017. november 6.

Szem alá és a bőrön áttetsző erek elfedésére a szem környékén tökéletes.
Korrektorként használhatatlan, mivel teli van mini csillámokkal, amitől az össze bőrhiba feltűnően fénylik.
Hátránya még, hogy nagyon kevés alkalom alatt elfogy.

Szemkörnyékre bármikor újra venném (illuminating light árnyalatban használtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Szem alá és a bőrön áttetsző erek elfedésére a szem környékén tökéletes.
Hátránya még, hogy nagyon kevés alkalom alatt elfogy.

Szemkörnyékre bármikor újra venném (illuminating light árnyalatban használtam).

Dian19

2017. január 29.

Használtam és újrarendeltem, a fedése nagyon szép, nekem a használata sem okozott gondot, az egyetlen problémám az, hogy nagyon gyorsan elfogy és ahhoz drága hogy kb havonta újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

egiagi23

2017. január 15.

Én balga megrendeltem... Bár ne tettem volna.
A kiszerelése nem tetszik. Kb 5 percembe telt mire sikerült kinyernem belőle a terméket.
Az állaga jó lenne, de ezzel kb vége is a jó dolgoknak.
Az egyáltalán nem tetszik benne (és megmondom őszintén nem is értem), hogy csillog. Messziről talán annyira nem feltűnő, de közelről az az érzésem, hogy belefejeltem egy vödör csillámporba. :D :/
Nem, hogy nem venném újra, de valószínűleg ezen is túl fogok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Én balga megrendeltem... Bár ne tettem volna.
Az állaga jó lenne, de ezzel kb vége is a jó dolgoknak.
Nem, hogy nem venném újra, de valószínűleg ezen is túl fogok adni.

skin

2017. január 4.

Az Avont is megalkotta a maga Airbrush-át. Ami nem is sikerült rosszul. A csomagolása is nagyon mutatós és ami belül van az sem rossz. Ami nekem sem tetszik benne az a ,,tekerője''. Nekem cirka egy percembe telt mire sikerült egy csepp anyagot kinyernem belőle. Már azt hittem üres. Maga a korrektor könnyen eldolgozható,nem ül bele a ráncokba,szépen fed . Én nem látom,hogy nagy csillámok lennének benne. Azoknak azt tanácsolom akik az ecsetjével próbálják felkenni ne tegyék ! Pár pötty a szemek alá és puha,ütögető mozdulatokkal ujjal szépen eldolgozható.Avonéknak pedig azt üzenném ,hogy fele ekkorka tollban is elfért volna ez a mennyiség és nem kellene ennyit feleslegesen tekergetni. Szerintem jó termék megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

horzso

2016. december 21.

A tekerentyűt nem szeretem, de maga a krém, ami benne van, nagyon jó. Könnyű eldolgozni, szépen lefedi a hibákat, természetes látvány, nem látszik, hogy korrektor van a szemem alatt. Ja, és nem irritál egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

H4niko

2016. október 30.

Szeretem de az ecsetes végével egyszerűen nincs türelmem eldolgozni. Szivaccsal szoktam elegyengetni. Én nagyon imádom, szépen felfrissíti a szemem. A csillogás nekem belefér, nem nagy csillámokról van szó, hogy ne lehetne napközben viselni. Szerintem újra fogom venni, ha elfogy, mert árban is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

katuc77

2016. szeptember 28.

Már többször megfogadtam, hogy nem vásárolok semmilyen kitekerhetős, ecsetes kiszerelésű cuccot. Erre tessék, megint beleestem a csapdába. Maga a kence egyáltalán nem lenne rossz. Csakhogy a tekerő vagy működik, vagy nem. Fejjel lefelé tárolom, hogy ezzel is megkönnyítsem az adagolást, de van úgy, hogy hiába tekerem, nagyon nem akar kijönni semmi. Vagy éppen csak egy kevéske terméket sikerül elővarázsolnom, aztán a következő használatkor veszem le a kupakot, és látom, hogy buggyanik ki az ecset szálai közül, pedig még nem is tekertem az adagolóján :/
A következő problémám, hogy az ecsettel képtelenség eldolgozni. Nagyon gyorsan megszárad, ott marad egy csomóban a szemem alatt, és ilyenkor már nem is lehet vele mit kezdeni, max micellás vizes fülpiszkával letörölgetni. De ugye akkor meg jön az alapozó is vele együtt, úgyhogy.... Már próbáltam úgy is eldolgozni, hogy pöttyökben feltettem a szemem alá, és vizes blenderrel eldolgozni, bele ütögetni a bőrömbe. Ez a módszer sem jár mindig sikerrel. Már arra is gondoltam, hogy talán az alapozó felvitele előtt kellene ezzel próbálkoznom, hátha úgy jobban működik. Ezt még ki fogom próbálni, de megmondom őszintén, az eddigi eredménytelen próbálkozások miatt napokig eszembe sem jut, hogy ehhez nyúljak, annyira elment tőle a kedvem. Most aztán már tényleg soha többet ilyen kiszerelésű korrektort!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

ivci

2016. február 18.

Nem túl rossz de nekem egyáltalán nem tetszik,hogy ragyogó és csillogó hatást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 18.

zsuzsoka0925

2016. február 16.

Bőrhibákra nem a legjobb, de a szem alatti karikáimmal csodát tesz. Pedig alapvetően fekete színben játszik a szemem alatti bőr még a legkipihentebb napjaimon is. Apró csillámok is vannak benne: nem leszek tőle csiricsáré, viszont ad egy szép ragyogást a bőrömnek. A karikáimmal való eredményes harcáért 5* jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.