Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Jókedvre derít. Mosoly, nevetés, boldogság. Citrusos-virágos-gyümölcsös illatkategória: mandarin, jázmin, tonkabab.

Ár: 2990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton, de UTÁNVÉT NINCS!

Dinadino

2016. szeptember 3.

Ajándékba kaptam, kellemes nyári citrusos/citromos illata van. Elhasználgattam, de nem maradt a kedvencem.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Odil

2016. június 25.

Optimista, tiszta, harmonikus citrusokkal és - talán - zöld teával indít, üt bele egy kis karcot a bergamott, és nagyon helyén van az egész, meg az ember is benne. Majd tíz perc után a bőröm is kifejezi, hogy mennyire karakteridegen számomra az ilyesmi: Valami negédes, disszonáns, ragacsos szagú gyümölcspancs marad csak, nyilvánvalóvá téve, hogy az én helyem az orientál osztályon van, fölöslegesen parádézgatok a napfényben akkut fényérzékenyként.
Amúgy meglepően tartós, és van valamennyi sugara is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Amúgy meglepően tartós, és van valamennyi sugara is.

pond

2015. október 6.

Tini korom kedvence, nagyon szerettem! Sokáig szomorkodtam, amiatt, hogy levették a terméklistáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

malvinka

2015. július 28.

Nos hol is kezdjem, 7évvel ezelőtt lehetett még vásárolni az avon katalógusban. Imádtam de tényleg nagyon nagyon oda voltam érte és képes voltam 3üveggel rendelni egyszerre. El is használtam az egyetlen olyan parfüm volt amiből képes voltam 3 üveggel el használni. Szerettem mikor rajtam volt amúgy is egy életvidám csaj vagyok de ez a parfüm még jobban emelt a hangulatomon. Sok bókot kaptam, talán azért is mert nagyon is tudtam azonosulni ezzel az illattal. Nagyon fájdalmas hogy nem lehet itthoni avon katalógusban kapni, mivel külföldi oldalakon még mindig forgalomban van és ez eléggé el keserìt mert csak belföldőn merek rendelgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

FerJuci

2013. október 9.

Imádtam ezt az edt-t! Én is őrizgetem a maradékot. :) Hasonló illatúra vadászom, eddig sikertelenül. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

nyüsszentyű

2013. január 25.

A kedvenc parfümöm! Tipikus, hogy a kedvenc termékeimet vonják ki a forgalomból, úgyhogy arra a pár cseppre, ami még benne van, úgy vigyázok, mint a szemem fényére :D Ha megérzem az illatát tényleg jobb kedvre derülök. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Christi

2012. szeptember 13.

szeretem, igazi nyárias.szerencsére még van belőle egy üveggel. nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

merkuria

2012. július 14.

Én nagyon durva fejfájást kaptam tőle! El is kellett ajándékoznom... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

Én nagyon durva fejfájást kaptam tőle! El is kellett ajándékoznom... :(

mini33

2012. július 5.

Kellemes, friss, citrusos. Mindenkinek ajánlom,aki inkább a fanyar illatokat kedveli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 5.

karakumsivatag

2012. június 30.

Alapvetően szeretem a friss illatokat, de ebben csak a citromot éreztem. De elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 30.