Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, Módosítva: 2013. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kiszerelés: 500 ml

2014. november 14.

Most hogy Pöti véleménye felhozta az új vélemények közé, nekem is eszembe jutott ez a habfürdő. Anyukám használta nagyon sokáig, amíg csak kapható volt, és amíg szüleimmel laktam én is sokat használtam, csak én tusoláshoz, ahhoz is jó volt. Szerintem a legjobb mandula illatú tisztálkodószer amit valaha ismertem...persze mivel jó volt muszáj volt megszüntetni...akkoriban még csak 3-4 illatban lehetett kapni ezt a fajta habfürdőt, most sokkal többfélében létezik, de egyik sem közelíti meg a mandulásat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Pöti

2014. november 13.

Két dolgot sírok vissza az Avontól.. Ezt és a Women of Earth parfümöt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

Két dolgot sírok vissza az Avontól.. Ezt és a Women of Earth parfümöt..

rosa.love

2013. január 30.

Kb. 10 eve (komolyan) szemezek vele,de valahogy sose vettem meg, vagy el is felejtettem ezt az Avon-dolgot. Amugy nem szeretek katalogusbol rendelni,van nehany kihelyezett markaboltjuk,az egyiket nem reg fedeztem fel a kozelemben. Szoval ujra raleltem erre a reg vagyott darabra,es imadom az illatat. Kar h nincs parfum valtozata,en magamra fujnam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 30.

geucsa

2012. augusztus 9.

Nagyon jó illata van. Az eddigi legjobb ebből a családból. Sajnos a család többi tagjához hasonlóan ennek sem marad meg az illata egy óránál tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Nanaho

2012. március 25.

Imádom az illatát:)Nnagyon örültem amikor megvettem,bár lehet hogy csak nálam van így de amikor fürdök közben viszket a bőröm tőle:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

eperke8908@gmail.com

2012. január 23.

Nagyon finom illata van, nem szárít. Sajnos nem marad meg fürdés után a kellemes illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.