Avon

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Frumus, Módosítva: 2016. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• körömcsipesz

Mérete: 10,5 x 6 x 1,5 cm

Frumus

2016. május 7.

Elegáns, ízléses tok, benne az 5 eszköz. A körömágybőrvisszatoló eszköz (a fém) pont jó forma, kézreáll, rendesen lehet használni. Az olló az kicsit gyengébb kivitel, de használható, sajnos az igazán jó bőrvágó ollók 2000 forint körül kezdődnek. Persze itt az egész szett volt 1700 Ft. Összeségében azért jól használható, praktikus, kompakt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.