Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. május 12.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Azonnal ragyogóbb külsőt és selymesen sima érzést ad az arcnak. Kövesd annak természetes csontszerkezetét, hogy friss, üde ragyogással gazdagítsd.

4 árnyalatban kapható

szekelyeni

2019. május 8.

soft peach színűt vettem belőle, mert ezt gondoltam a legjobb színűnek a sötét hajamhoz és szememhez. az állaga jó, kellően pigmentált, rossmannos ecsettel használom, viszont nekem viszket tőle a bőröm. ez nekem nem fér bele, így le fogom váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Honeyhair

2018. szeptember 6.

A Cheeky Melba és a Desert Rose árnyalatokat vettem meg. A katalógus nem tudja hűen visszaadni ezeknek a különleges árnyalatoknak a szépségét! Mindkettő elegáns, visszafogottan csillogó, abszolút nem közönséges, de jól pigmentált, ecsettel gyönyörűen felvihető, nem porzik túlzottan. Ez most nagyon jól sikerült termék lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Kiscsillag5

2018. július 27.

Próbáltam a leghidegebb árnyalatot kiválasztani, de így is sajnos kicsit melegebb a szín, mint a katalógusban. Egyébként teljesen jól elvagyok vele. Jó termék. Ezzel tanultam meg magamat pirosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Enxkosz

2018. január 14.

Szerintem eszméletlen jól pigmentált, nagyon szép színe van és ez a plusz csillogás nagyon széppé varázsolja az almácskáimat, ami még nagyon jó pont, az hogy sokáig fentmarad.
Imádom😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 14.

Imádom😊

Whosthatfitgirl

2017. december 18.

Reméltem, hogy beválik, de nem... :( sokat kell belőle felvinni, hogy valami egyáltalán látszódjon (jó minőségű ecsetet használok) és sajnos hamar el is tűnik az arcomról... :( Egy másik, gél állagú pirosító fölött használva elmegy. A színe egyébként szép, tetszik az enyhe selyemfénye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

miti08

2017. július 1.

Nekem is Cheeky Melba árnyalatban van meg. Van egy minimális csillogása,ami nagyon széppé,de mégis szoliddá teszi. Jól pigmentált és tartós is. Nekem nem igazán tetszik ez a külső, sajnos ezeknek a Markos termékeknek elég csúnya a csomagolásuk, de benne a termék valami fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Vichy

2017. június 4.

A Cheeky Melba árnyalatot vettem meg, mely egy csodaszép barackszínt takar. Enyhe aranyszínű fénye van, de felvitelkor ez már kevésbé látszik meg. Pigmentált, és jól építhető, én természetesebb nappali sminkekhez szoktam használni, ha valami erősebbre vágyom akkor másik pirosítót használok. A csomagolásán meglepődtem, a régebbi Avon pirosítóim mind nagyobb kompaktban és egy használhatatlan ecsettel érkeztek, ez viszont kisebb és praktikusabb külsejű, ecsetet sem kapunk hozzá, igazi neszesszerbe való darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.