Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2020. május 19.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

"A Big and Multiplied szempillaspirál kétfunkciós spirálkefével rendelkezik, mely olyan szempillákat is elér és befed, melyek létezéséről nem is tudtunk ezidáig! Hosszú sörtéi alaposan átfésülik pilláidat, így választva külön őket. Optikailag dúsít, így akár 50%-kal több szempillát mutat."

Avon Mark Big And Multiplied/Big&Multiplied Szempillaspirál - fekete
Ár: 900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Sziszikee58

2019. január 22.

Nekem nagyon szépen meghosszabbítja a pilláimat, (bár nekem alapból is szép hosszúak), de én néha szenvedek vele, mert ha picit több festék marad rajta, akkor összecsomósodnak a pilláim, illetve festékes lesz a szemem alja tőle ahogy pislogok. 😅 Ettől függetlenül viszont tényleg jó, az ára is teljesen rendben van. Ha elfogy viszont nem rendelem újra, inkább kipróbálok újakat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

mpetra27

2018. október 30.

A világ legtökéletesebb szempillaspirálja. Nem csomósodik,nem kenődik,nem pereg a festék és sokáig elég. Eddig nem találtam meg a tökéletest de most megvan. Lassan fél éve folyamatosan használom és egyszer nem volt rá egy panaszom se. Egyszerűen felvihető és nagyon szép szempillákat eredményez. Sosem szerettem ha műnek tűnik a szempillám inkább a természetes hatást preferálom. A szempilláim igazából elég dúsak és hosszúak csak éppen a végük szőke ennek felturbózására szoktam festeni amire ez a kis aranyos tökéletesen alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Effi

2018. október 11.

Na, itt az első ember, aki azért vesz meg egy szempillaspirált, mert mások negatív véleménnyel vannak róla. Többen is írják, hogy csak megszínezi a pillákat, nem hosszabbít. Ezek nálam fő szempontok. Ugyanis (ne utáljatok) sok, dús és hosszú szempillával rendelkezem. Namármost azt hinné az ember, hogy ez egy áldás, ami jól látó embereknél így is van. Csakhogy én szemüveggel is rendelkezem, és elég hervasztó látvány a lencsén kapirgáló szempilla. Nekem csak annyira van szükségem, hogy kicsit sötétebbek és leheletnyit látványosabbak legyenek a pilláim, mert enélkül meztelennek érzem a magam és befejezetlennek a sminkem. Ez a spirál pont ennyit nyújt, úgyhogy jöttem felpontozni. 😜
A barnát vettem, a világos színeimhez jobban illik (plusz a szemüvegem kerete is barna színű), nem pereg, a kefe pont jó, nem vesz fel túl sok festéket, nem maszatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Ivy96

2018. augusztus 12.

Régóta használom már ezt a márkát, összességében meg vagyok vele elégedve. Nem ragasztja össze a szempilláimat és elég dús hatású. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Lucyll

2017. december 29.

Rettenetes. Egy rétegben nem látszik, 2 rétegben visznt összeragasztja a pillákat. Én inkább ritkító szempillaspirálnak nevezném! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Cu2tka-baba

2017. december 28.

Karácsonyra kaptam. Ígérete szerint nagy dús pillákat csinál, de ezzel szemben amit tesz az az, hogy szépen elválasztja a pillákat és kicsit talán hosszabbítja. Nekem gyenge teljesítmény. Szerintem anyukámnak adom, ő a természetes hatású spirálokat szereti. Nem kenődik, nem kopik. Magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Leander

2017. november 2.

Érdekes, hogy ennyi lepontozást kapott. Szerintem egy eléggé jó spirál. Kétségtelenül a dús, hangsúlyos, de természetes hatású spirálok táborába tartozik, nem a vastag, műszempilla-hatású nagyágyúk táborát erősíti, de én például sokszor inkább ezt a kategóriát preferálom. Nincs természetellenes hatás vagy pókláb effektus. Maszatolódás, kenődést, potyogást nem tapasztaltam, de gyakorlott sminkelőként maximálisan tartózkodni szoktam a szemem piszkálásától napközben. Könnyű lemosni, így kíméletes, nem roncsolja a pillákat. Vannak azért valamivel jobb spirálok, de ez is egy kellemes, vállalható spirál, ami ár-érték arányban sem rossz - feltéve, hogy nem vársz el extrém hatást, csupán természetesen hagsúlyos pillákat. Érzékeny szemre különösen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

kalmaniki

2017. október 20.

Nagyon gyenge szempillaspirál. Csak beszínezi a pillákat, szétválaszja őket, de alig észrevehető, hogy van rajtam szempillaspirál. Nem hosszabbít, nem dúsít. Szerintem nem éri meg megrendelni, vannak sokkal jobb Avonos szempillaspirálok is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

2017. szeptember 14.

Ugyanazt tudom írni amit a Big&Style-ról: kb. semmit nem csinál a pillákkal, csak kicsit megszínezi őket, nulla dúsítás, nulla hosszabbítás, semmi. Ebből a Big & ... szériából egyedül a False Lash az ami ér is valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Lovemyhair

2017. szeptember 11.

Már harmadszor veszem újra, nagyon szeretem. Szépen szétválasztja a pilláimat, dúsít és elég sokáig elég. Egy gondom van vele, estére eléggé lepereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.