Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kence123, Módosítva: 2018. szeptember 5.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

"Változtasd át bármelyik rúzsodat metálfényűvé vagy viseld önmagában!"

3 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csipetke

2021. július 3.

Én használom magában is, illetve más rúzson is. Így is úgy is tetszik és nekem meg van az a woow hatás. Ha magában használom akkor mindenképpen ajakbalzsammal mert nagyon szárít. De elnezem neki, mert nagyon szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

eszteredit

2018. november 21.

Én önmagában használom, nekem tetszik, kicsit szárít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Én önmagában használom, nekem tetszik, kicsit szárít :(

KittyLady

2018. október 29.

A holograFX árnyalata van meg, önmagában nem szeretem, viszont ha más fölé teszem akkor nagyon szép hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

SophiaS

2018. október 29.

Önmagában szeretem használni, de nekem más rúzsokon nem működik, mert felszedi őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Kence123

2018. október 13.

Nekem a képen található árnyalat van meg és nagyon szép hatást lehet vele elérni ha egy másik rúzs fölé(általában rózsaszínesebb árnyalat) teszem viszont ha legközelebb magában vagy más szín fölé szeretném használni mindenképpen le kell tusztítanom előtte az előző rúzs nyomát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.