Avon

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yonceh, Módosítva: 2020. január 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Trendi szájfény holografikus ragyogással.

4 változatban kapható

KarVivien

2020. január 12.

Félve vettem meg, de nagyon kellemesen csalódtam benne. Azt hittem, hogy sokkal brutálisabb lesz a csillogása és a színe, de mégis annyira hordható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

kovagabi

Korcsoport: >54
2020. január 9.

Gyönyörű. A rose quartz árnyalatot vettem meg. Ez leginkább mályvás szín, de miután színjátszós, szinte mindenhez illik. Intenzív a fénye, tartóssága pedig normál közepes, mint általában a szájfényeké. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 9.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.