Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2018. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Kristályosan csillogó körömlakk háromdimenziós homok hatással.

5 színben elérhető

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

fioretta

2020. június 29.

Nagyon szép, csillogó, különleges körömlakk. Ez a "háromdimenziós homok hatás" nemcsak reklámszöveg, tényleg nem egy sima csillogó körömlakkról van szó, hanem nagyobb csillámló szemcsék, homokszerű "darabkák" vannak benne, amitől egy kissé érdes is lesz a tapintása száradás után. Akciósan vettem, de úgy gondolom, teljes áron is megéri. A DIAMOND árnyalat van meg, amely ezüstös szürke, de van egy enyhe lilás beütése is, metálos-fényes. Nagyon gyorsan szárad, egy rétegben is elég felvinni, tökéletesen fed. Felkenés előtt érdemes felrázni, mert változó méretű szemcsék-csillámok vannak benne, emiatt így érhető csak el, hogy szép egyenletes legyen.
Nekem tartós volt, le sem kopott, hanem 5 nap után azért mostam le, mert más színt szerettem már volna. A lemosása valóban kicsit nehezebb mint egy hagyományos lakké, de azért nem vészes, kicsit több körömlakklemosóra van szükség. Biztos ki fogom próbálni a többi színt is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Mia0602

2019. december 26.

ROSE QUARTZ árnyalat.
Könnyen szárad, de nem túl tartós, fedőlakkal sem. A körmök vége lekopik egyetlen mosogatástól. De nagyon különleges a szín és a homokhatás. Alkalmakra kibírom még azt is, hogy iszonyatosan nehéz leszedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

ROSE QUARTZ árnyalat.

Zoe444

2018. május 25.

Gyönyörű színűek ezek a lakkok. Tartósnak szerintem egy sima lakkhoz képest egész tartósak, csak a lemosása nehéz a csillámok miatt, de ez a többi homok hatású lakknál is így van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.