Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinazia, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Krémes highlighter stift a természetes hatású, ragyogó arcbőrért. Segít a kiemelésben és a hamvas bőr elérésében.

2 árnyalatban kapható

Eowynie

2020. április 8.

Ugyanazt tudom alátámasztani mint az előttem lévők....teljes pénzkidobás...nehéz felvinni, abszolút nem tartós, zsíros hatású és ráül a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

totoroflora

Korcsoport: < 18
2020. április 6.

Én szeretem, mindennapra tökéletes, valóban nem erős. Hamar lekopik, de könnyű a használata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 6.

BorbelyAdri

2020. április 1.

Talán az egyetlen jó tulajdonsága a csomagolása, amúgy maga a termék borzalmas. Nehéz felkenni, ha sikerül is, alig látszódik, és az a mini mennyiség is iszonyat hamar lekopik. Ráadásul ilyen zsíros érzése van.
Hála az égnek, hogy nem költöttem rá pénzt, hanem ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Hála az égnek, hogy nem költöttem rá pénzt, hanem ajándékba kaptam.

Dorinazia

2019. április 14.

Melegebb árnyalat van meg nekem, ez az első krémes highlighterem szóval annyira viszonyítási alapom nincsen. Viszont én szeretem használni, mindennapokra tökéletes, szépen el tudom dolgozni. Ami nem igazán tetszik az az állaga, picit viaszos de nem olyan vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Gizimester

2018. november 13.

Ez egy kalap ****! Szerettem volna egy ezüstös színű highlightert is a kollekciómban, gondoltam kipróbálom. már próbáltam minden lehető eszközzel és módon felrakni az arcomra, de sehogy sem sikerült. Ül a bőr tetején, csíkos, vagy semmi sem látszik. Használhatatlan. Pénzkidobás volt az egész...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.