Avon

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sissy01, Módosítva: 2018. december 14.

Kiszerelés:   2,8 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szivárványos highlighter 5 színből, holografikus ragyogással.

Mia0602

2019. augusztus 12.

2019. Március:Nagyon szép fényt ad. Elégedett vagyok vele, de a teljes árát sokallom. Leginkább az arany dominál, bár figyelmesen kell végig húzni rajta az ecsetet. Nekem sikerült egyszer a rossz irányba tartanom és kék lettem. Sajnos a teteje nagyon hamar letört. Jól pigmentált, (de nem durván) egész nap tart.

2019 augusztus: Január óta használom, de most hogy kezd kifogyni kezdem feladni.
Használat: símítsd végig az összes színen
A színek rekeszekben vannak aminek van egy magassága, így az ecset minden rekeszből külön veszi fel a színt nem keveri ha már fogy a termék. Ha körkörösen próbálom felvenni nagyon porol.
A színek közel nem egyformán fogytak az első arany színen alig észlelhető változás, míg a rózsaszín már kikopott egy foltban a doboz aljáig. A másik három szín egyformán közepes használtságot mutat. A problémám az, hogy egyre inkább azt veszem észre, hogy míg az elején egy szép kevert színe volt az arcomon mostanában valamelyik szín dominál. Nyilván amelyik legkevésbé kopott. És ez nekem nagyon nem tetszik.
Ha egymás után mártom az ecsetet a színekbe, még elérhető az eredeti hatás. De hát ez így kicsit macerás. 7 hónap alatt kb. 1/3 fogyott a terméknek . Tehát ha el akarom használni még több mint egy évig kell játszadoznom vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Használat: símítsd végig az összes színen