Avon

Ár:   1198 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cupcaketeam, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"A pink körömlakkok új generációja"

• szatén matt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zdoreebaba

2021. február 16.

Két árnyalatban is megrendeltem. Az egyik a Digital Illusion, ami egy nagyon világos, selyemfényű lilás-rózsaszín, szatén matt árnyalat. Ez 3 réregben is alig bír fedni. 4 rétegben tűnik fel valami a körmeimen. Több óra, mire megszárad és tartósságra botrányos. Pár napon belül le kellett mosnom.
A másik egy fokkal jobbnak tűnt, ez a Glam Rock névre hallgat 3D csillámos. 2 rétegben már jól fed, de a színe... hagy maha után kivetnivalót. Ez inkább egy sárgás barackos szín és nem rózsaszín. Gyorsabban száradt és tartósabb is volt, mint az itthoni kis testvére.
Összességében mibdkettő gyorsan kezdett beszáradni felbontást követően. Nem szerettem őket használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Eowynie

2020. február 20.

Glam Rock nevű árnyalatban vettem, de abszolút nemvagyok vele megelégedve. Buborékosra szárad...nagyon hosszú ideig és sárgás utóhatása van ami nem mutatt szépen a körmeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Annyira különleges, nem mindennapi a színe, talán ezért szeretem. Egy kicsit lehetne tartósabb a körmön való maradása, ami az egyeüli hátránya, de az sem vészes más lakkokhoz viszonyítva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

mannus93

2018. október 20.

Pretty In Pink árnyalata annyira csíkoz, hogy használhatatlan számomra. Élelmiszer-boltba vett körömlakk jobb mint ez. A Metalizze Me árnyalata használhatóbb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

lena2611

2018. augusztus 9.

Kedvenc körömlakkom. Ha vigyázok rá, sokáig tart. Több árnyalatban is van, és mmind tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

bokrosedit

2018. május 1.

Nekem 2 árnyalatban van meg: Metallize me (abszolút kedvenc) és a Digital illusion (nagyon furcsa szín). A Metallize me egy lilás rózsaszínes árnyalat gyönyörű csillámokkal, az egyik kedvenc árnyalatom. Viszont a másik szerintem nagyon nem szép szín. Egy olyan halvány rózsaszínt képzeljetek el ami metálos kékes árnyalatban csillog. Ha viszont felviszed a körmöre, nem rózsaszínnek tűnik, hanem koszos fehérnek kékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

incifinci28

2018. március 16.

pink illusion van meg, 2 régetben nagyon jól fed, elég tartós, gyorsan szárad de sajnos tényleg csíkozódás nélkül nem megy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

spavanilly

2018. március 11.

Fontos megjegyeznem, hogy meglepetésemre a fellelhető swatch-ok kivételesen nagyon élethűen mutatják be az árnyalatokat.

GLAM ROCK: mattra száradó, homok hatású, inkább barackos, mint rózsaszínes árnyalat.
Nem igazán tetszik, mert van egy kis sárgás beütése, és a matt- homok úgy fest a körmeimen, mint egy túl vastag rétegben felvitt körömlakk felbuborékosodva.
Ő 3***, mert betartja amít ígér, de számomra nem esztétikus.

SHEER GLOW: Teljesen olyan, mint egy átlátszó köröm erősítő, viszont a körömvégek fehér részénél látszik, hogy egy halvány rózsaszín árnyalat. Nem csíkoz, fényesre szárad. Igazi nude alapdarab.
Nálam 5*****

PRETTY IN PINK: nagyon szép, fényesre száradó babarózsaszín lakk.
Problémám vele, hogy 2 rétegben is csíkoz, lehetetlen egyenletesen felvinni, de vállalható kategória.
3***

METALLIZE ME: Nagyon szép, fémes metálos, kissé mályvás árnyalat. Egy rétegben sem csíkoz, szépen terül. Szerintem tökéletes darab bármilyen csillámszínű holo- lakk alá is.
5*****

DIGITAL ILLUSION: mikrocsillámos extra mattra száradó fehéres árnyalat. Egy rétegben száradás után teljesen úgy fest, mint amikor lemosom a körmöm kl- lemosóval, és még nem mosom meg...érdekes.
2 rétegben már látszik, hogy lakk van a körmeimen, szolid, elegáns, kicsit irrizáló hatással.
5*****

(Minden árnyalatot 2 rétegben vittem fel, kivételesen alap- és fedőlakk nélkül.
A lakkok állaga elég híg, de nem csöpögösen, az ecset könnyű felvitelt tesz lehetővé.
2-3 napig simán bírják az igénybevételt; nálam ez már tartósnak számít. Legkönnyebben a GLAM R. kezd lekopni a körömvégekről, legtartósabbnak a Digital I. tünik.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Ő 3***, mert betartja amít ígér, de számomra nem esztétikus.

Nálam 5*****

PRETTY IN PINK: nagyon szép, fényesre száradó babarózsaszín lakk.
3***

5*****

(Minden árnyalatot 2 rétegben vittem fel, kivételesen alap- és fedőlakk nélkül.

cherry93

2017. október 23.

A Metallize Me árnyalatot próbáltam, Összességében meg vagyok elégedve vele, gyorsan száradt, két rétegben már jól fedett, és kb 4 napig egész jól is bírta. De ami borzasztó zavaró volt, hogy ennél az árnyalatnál egyszerűen nem lehetett csíkozás nélkül felvinni a lakkot. Kicsit rontott az összképen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

SolyaSz

2017. október 18.

A Glam Rock árnyalat van meg, ami a 3D csillám kategóriába tartozik. Nagyon tetszik a textúrája, matt szemcsés lesz a végeredmény. Ami viszont nem tetszik annyira, hogy 3 réteg kell ahhoz, hogy majdnem teljesen fedjen. Az első és második réteg után is látszik még a fehér része a körmömnek, ami annyira nem esztétikus. De egyébként nincs vele gond, csak időt kell szánni a lakkozásra a fedés miatt. Nem lett a kedvencem, de nem is utálom, ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.