Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ILoveGarnier, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• gyorsan szárad és tartós
  • egyenletes színt ad
  • nem kenődik el
  • nem maszatolódik
  • különleges kerek végével könnyen rajzolhatsz: vékony és vastag tusvonalat, pöttyöket és grafikai mintákat

Talar

2019. október 13.

Jó esetben is csak halvány szürke színe van, ráadásul ahogy húztam a csíkot, egyszer fogott, egyszer nem, a vége már 1 használat után bolyhosodott. Nem lehet vele szép vonalat húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Nushi

2019. június 27.

Hm ez vajon mi? mert nem szemhéjtus. egy dologra jó precíz pontokat rajzol. Viszont szerintem egy szemtusnak ennél azért ennél többet kellene tudnia. Csak ezért felesleges megvenni. A színe még csak rendben van de képtelenség vele vonalat húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Lulu23

2019. április 9.

Szerk: borzalmas. beszáradt, alig tudtam használni. Soha többet!

Szeptemberben rendeltem mikor újonnan megjelent az újságban. Jó, jó, de még sem az igazi. Elsőre nekem nehéz volt eltalálni, hogyan érdemes használni. Mikor sikerül szépen felvinnem, akkor teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem kenődik, maszatolódik, valóban hamar megszárad és élénk a színe. 4 csillagot adok rá, a körülményes használata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Szerk: borzalmas. beszáradt, alig tudtam használni. Soha többet!

norcsoo

2018. november 20.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be, képtelenség belőle kinyerni a színt. Első húzásnál működik, azután semmi és nekem szép pontot sem sikerült kreálnom vele. Többször is nekifutottam, nálam sajnos nem működik ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.