Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2018. június 11.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Vízálló szemceruza tartós, intenzív színekben: kontúrozásra ugyanúgy használhatod, mint füstös smink készítésére.

• speciális polimerjei gondoskodnak az intenzív színről
  • hosszan tartó hatás
  • vízálló, érintésálló, nem maszatolódik

liladiva01

2020. november 23.

Az elég nagy hazugság, hogy hosszantartó hatása lenne, vízálló, érintésálló, nem maszatolódik, ugyanis mire beérek dolgozni már kimászik elég rendesen a szemem sarkai mellé, nap végére semmi színe, vízvonalon alig akar megmaradni, nyáron abszolút használhatatlan, és nem fog, ha nem volt elég meleg helyen. Teljesen átlagos szemceruza. Újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

TallodiZsofi

2019. augusztus 11.

Én a Smoked Taupe árnyalatot vettem meg először. Nagyon megtetszett, mind a színe, mind pedig a tartóssága. Én mindig rakok alá valamilyen szemhéjpúdert. Felbátorodva megvettem a Navy Blue árnyalatát, ami viszont borzalmas, nagyon kenődik, mindegy mit rakok alá, vagy lefixálom-e sminkfixálóval, úgyis panda szem lesz az első félórában. Így már félek más árnyalatot venni. Smoked Taupe 5 csillag, Navy Blue 1, így 3-at kap. Lehet, ha veszek egy feketét, és hasonló lesz az első, kedvenc árnyalathoz, akkor felküzdi magát 4-re, egyelőre közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Mia0602

2019. július 25.

Vízálló: 5 perc után lekönnyezem a vízvonalról szempillatőre.
Érintésálló: valóban alig lehet levakarni. Olajos lemosás, micellás víz nem segít.
Nem maszatolódik: reggel pandamaciként ébredek, a szemem sarkában jó adag fekete szmötyivel.
Amúgy gyönyörű fekete, ha valaki nem könnyezős mint én lehet hogy szeretheti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

Vízálló: 5 perc után lekönnyezem a vízvonalról szempillatőre.
Amúgy gyönyörű fekete, ha valaki nem könnyezős mint én lehet hogy szeretheti.

ZoeEvans

2019. május 13.

Kenődik. Nagyon. 1-2 órával felvitel után már máshol van. És hiába mosom le micellás vízzel, vagy vízálló sminklemosóval, biztos, hogy reggel ébredés után egy jó adag össze van tapadva a szemem alatti ráncocskákban. Szép fekete szemceruza biztos el is használom, de újra nem vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

VickyV

2019. április 4.

Nagyon válogatós vagyok, ha sminkcuccokról van szó, és gyakran az olcsóbbakat meg se nézem, mert érzekeny a bőröm és a szemem, és a rossz alapanyagú termékeket nagyon hamar érzékeli.
Ez a szemcerka viszont nálam nagyon bevált!
Árban nagyon jó, nem kenődik, tartós, vékonyan lehet vele húzni és jó, hogy többféle színben elérhető.
Nekem az egyetlen hátránya, de esélyes, hogy ezzel én bénázok csak, hogy a vége fele nekem néha letörik belőle.
Ennek ellenére nagyon praktikus kis darab:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Ez a szemcerka viszont nálam nagyon bevált!
Ennek ellenére nagyon praktikus kis darab:)

Lovemyhair

2019. március 19.

Nem szeretem, kenődik mégis micellás vízzel is alig lehet levakarni. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Nem szeretem, kenődik mégis micellás vízzel is alig lehet levakarni. Borzalmas.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Kedvencem, évek óta ezt használom. Korábban Big and Daring néven futott, most újra meg fog újulni.
Nem vízálló, de tartós, hosszú napokon is, bulismink részeként pedig fixálom. Nekem nem volt gondom az adagolójával sem.
Smoked taupe árnyalatot imádom a természetessége miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Smoked taupe árnyalatot imádom a természetessége miatt.

Kodi

2017. május 19.

Smoked taupe árnyalata van meg, egy nagyon jól kihasználható szín, tompa barna, a taupetól kicsit sötétebb azért. Nagyon természetes hatást kelt, ha ezzel húzom meg a külső ívet cicás stílusban. Nem nyomja el a szemet, mint néhány erőteljesebb barna, a feketéről már nem is beszélve, tényleg olyan, mintha "folytatása" lenne a szemem ívének. Valóban vízálló. Az alsó vonalon a nap végére némi maszatolódást lehet észlelni, ez azonban este 10 körül megbocsátható. Összességében kellemes meglepetés. Mondjuk az Avon hagyományosan jó a szemceruzákban, hétköznapokban tökéletes, kár volt leszokni róluk. Egyébként nem így néz ki, mint a képen, de mindenütt rossz képek vannak róla a neten, valójában úgy néz ki, mint egy sima tekerős szemceruza, fehér kupakkal, míg a képen egy tus látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.