Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: missvirtual, Módosítva: 2012. január 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Élénk színek, maszatolódás nélkül. Puha, krémes állagú szemhéjtus, mely hosszú ideig tart.

Pacsi

2015. augusztus 21.

nagyon szerettem mert a legfeketébb ceruza, amivel eddig találkoztam, tartósabb, mint az átlag (vagy lehet én használok rossz ceruzákat :D )
De nagyon rossz, hogy nem lehetett hegyezni. Esténként betettem a hűtőbe, így könnyebb faragni, de maszatolt meg macerás volt vele dolgozni :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Clenccy

2015. május 26.

Annyira szerettem volna ha működik...de nem... nagyon puha, képtelenség hegyezni és nagyon könnyen maszatolódik. Talán füstös sminknél bázisként jól működne... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 26.

miss.vivien

2014. március 31.

nagyon rossz, tényleg felkenődik a szemhéjra, emellett hegyezésnél folyton beletörik, ami miatt 1 hónap alatt elfogyott... bár az avon összes terméke kb ilyen színvonalú...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Garykata

2014. március 1.

Nekem is hamar kenődött, felragadt a szemhéjra és nem lehet faragni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

Nekem is hamar kenődött, felragadt a szemhéjra és nem lehet faragni.

nyuszicica

2013. június 21.

Nagyon szép, nem kenődik el, tényleg csak a hegyezés a baj vele... azért kár, hogy már nem kapható. De hasonló a supershock szemceruza is, csak ez egy nagyon kicsit csillámos az pedig sima fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Lilu

2013. április 17.

Bedagadt tőle a szemem, taknyom nyálam összefolyt. :(
Viszont akinek ezek után odaadtam, nagy örömet okozott és azt monda minden nap azt használja azóta :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

Bedagadt tőle a szemem, taknyom nyálam összefolyt. :(

Gwendoline

2013. április 10.

Most kaptam a kéket, azt hiszem ebből. Nagyon gyönyörű a színe és az intenzitása :O !!! Fantasztikusan fog, nagyon erős, nem kenődik el, és krémes! Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

KataaBabaa

2013. április 2.

Ő az akiről nem tudom eldönteni hogy szeretem vagy sem. A tusvonal a helyén marad ez nem vitás. De nagyon szinte lehetetlen vékony vonalat húzni vele mert olyan gyorsan kopik, hogy egy szemnél már vastag. Továbbá vízvonalon tényleg jó, de ami lekenődik onnan az levakarhatatlan a szem alól, ami elég undorító, partyba pedig nem szoktam magammal lemosót vinni hogy karba tudjam tartani. A faragással nincs bajom, essence faragó tökéletesen viszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Jane

2013. március 25.

Óóóóó ez nagyon szuper kis holmi! Abszolút kedvencemmé vált pár nap alatt! Valóban nem könnyű vele dolgozni, mert bár könnyen kenhető, gyorsan kell satírozni, mert hamar megszárad és utána már senki nem fogja rólad lekönyörögni :) Extra tartós termék! Na és az ár, amiért hozzá jutottam (750 Ft) szinte nevetséges a jó szemceruzák kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 25.

nagynori

2013. február 26.

Nekem nem vált be, maszatolódik rendesen, meg hegyezésnél tört is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

Nekem nem vált be, maszatolódik rendesen, meg hegyezésnél tört is.