Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Narcika, Módosítva: 2022. december 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

A lélekmelengető fűszerek és az édes mézeskalács finom kombinációja épp azt nyújtja, amire most szükséged van.

• gyengéden tisztít,
  • finom mézeskalács illatot kölcsönöz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

NatureBeauty

2023. november 10.

Szeretem, mert az ünnepeket teszi szebbé. Szappant is vásároltam, már alig várom, hogy használhassam. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 10.

Junnokka

2022. december 17.

Imádom. Tavaly 1 flakonnal volt belőle. Idén alig vártam a szezont, csillogó szemekkel kerestema katalógusban. És szerencsémre volt. Gyorsan rendeltem 4 flakonnal 2 testpermetet és egy folyékony szappant is.

Egyszerűen imádom az illatát. Picit magamon os szoktam hagyni, hogy minél inkább beigya a bőröm. Nekem abszolút favorit téli termék. Párom is volt, hogy ezzel fürdött pedig aztán Ő általába vagy a med tusfürdőket használja a dm ből aminek 0 illata van vagy valami férfi tusfürdőt. Ez meg egy illatfelhő.☺️☺️

Megértem azokat is akik nem szeretik, mert tény, hogy erős karakteres az illata, de nekem pont ez tetszik. Anyukám azt mondta Ő rendesen rosszul van az illatától. 🤣

Egy szó, mint száz ki kell próbálni aztán vagy szerelem lesz vagy tovább ajándékozod. De semmiképp se hagyd ki, mert bombajó az illata.

Én azt is szeretem, hogy este fürdök és bemegyek a fürdőbe és másnap még mindig érzem az illatát, szerintem a törölköző vagy nem is tudom. Nekem ez is hatalmas pozitívuma a terméknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 17.

drebeka

2022. december 14.

Undorító. Hogy lehet valami ennyire büdös? Fűszeres, tömény, egyáltalán nem mézeskalácsos. Az illatától eltekintve jó termék lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 14.

HRenata

2022. december 13.

Tavaly vettem ilyet. Mint tusfürdő rendben lenne, lehet vele fürödni. De az illata irtó vacak szerintem, nem a finom, melengető mézeskalács, hanem csak a nyers, nedves tészta... Szerencsére a kisebb kiszerelést vettem meg, végül folyékony szappanként használgattuk el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 13.

o.laura21

2022. december 12.

Imádom az illatát, szívem szerint beleharapnék. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 12.

Imádom az illatát, szívem szerint beleharapnék. :)

pillepocok

2022. december 9.

Kicsit fűszeresebb a mézeskalácsnál, inkább arra a fahéjas karamellás kekszre hasonlít, amit kávé mellé szoktak adni. Sokáig megmarad az illata, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 9.

Moony

2022. december 9.

Nálam öt csillag. Teszi a dolgát, nem szárít, és mellé tényleg mézeskalács illatú. Ha az állaga krémesebb lenne, tökéletes lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 9.

MissScorpio

2022. december 9.

Fűszeres tészta illatú, de nem ajánlom, elhasználtam de ez nem mézeskalács...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 9.

Fűszeres tészta illatú, de nem ajánlom, elhasználtam de ez nem mézeskalács...