Avon

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A szett mindent tartalmaz, ami az otthoni francia manikűrhöz szükséges:

• 1 darab fehér körömlakk
  • 1 darab színes körömlakk
  • 2 x 15 darab védősablon

CSERE is - Avon Nail Experts Francia Manikűr Készlet + AJÁNDÉK Instant Manicure csomag
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Pacsi

2015. augusztus 21.

Csodát vártam, de valahogy az avon sose volt a szívem csücske. Nagyon sokat kell várni, hogy megszáradjon. Kb 1 napot bír, pedig nagyon sok idő volt míg megcsináltam a körmöm. A matrica használhatatlan, de vettem hozzá jobbat, azzal már úgy ahogy szebb körmeim lettek. De a körömlakk semmi extra. Olcsóbban jobb minőségű körömlakkhoz is hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

ribizlizizi

2015. július 27.

nekem nem tetszett. a sablon nem tapadt jól, befolyt alá a lakk, a bőrszínű csúnya árnyalatú, lepattog és par nap után besárgul és elkezd hajszáleres lenni. a fehér túlságosan folyós, mindenhova ment belőle, oda is, ahova nem kellene. egyáltalán nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

csibe0704

2014. december 20.

Sokáig tartó lakk,lassan szárad,nekem ami sablon volt hozzá az pocsék volt aláfolyt a festék.szépek a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

t.evacska21

2014. november 15.

Egyáltalán nem jó a minősége... Mikor megszárad, olyan állagú lesz, mintha egy réteg gumi lenne a körmeimen, és azon nyomban fel is válik... Nemhogy egy napot, egy órát sem bír ki :/ Pedig szép lenne, sajnálom is nagyon, de egyszerűen használhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Orsi08

2014. augusztus 11.

Nagyon jó! Bár kicsit lassan szárad, de rásegítettem egy kis gyorsan száradó spray-vel, és így gyorsabban kötött a körmeimre. Kb. egy egész hétig volt a körmömön lepattogás nélkül, és csak azért mostam le, mert már elkezdtek lenőni(gyorsan nőnek a körmeim).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

floracska6

2013. április 14.

Szerintem is pénzkidobás! Olyan mintha már le lenne járva a szavatossága (DE NINCS), mert a gyöngyházszinűje nagyon folyik és alig látszik ha felkenem. Még 3 rétegben sem! A fehérrel nincs probléma, de azért egy körömlakkért ez az ár sok volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

sztike

2013. április 1.

Akciósan vettem meg kb. 1 éve, amúgy szerintem nagyon drága. A lakkok jó minőségűek, nem pattognak. Ha kérdeznek a barátnőim, mindig úgy fogalmazok, hogy bőrszerű rétegben szárad meg, ezért rugalmasabb, mint az olcsóbb lakkok és ezért nem pattogzik. Lassan szárad, de ezen segítettem lakk szárító cseppekkel. Szépen, egyenletesen fednek, elég fényesek is. A fehér lakkot azóta is használom, a barackot leváltottam, nekem a rózsaszín árnyalatok jobban tetszenek, egyébként semmi baj nem volt vele. A sablonok is jók voltak, nem folyott alájuk a festék, viszont az én körmömhöz nem voltak elég íveltek, ez mondjuk nem a termék hibája. Összességében nagyon jó szett, csak nekem nem a barackos árnyalatok tetszenek, de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Dorothea88

2013. március 12.

Egy rétegben nem fed, csíkos, kettőben pedig soha nem szárad meg. Hatalmas nagy csalódás, és pénzkidobás!!!:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

shara88

2013. február 25.

Nagyon könnyen lehet vele dolgozni és én is elégedett vagyok a színárnyalatokkal. Gyorsan szárad, nem maszatolódik szét a fehér szín a barackos árnyalat alatt ha felviszem. Sajnálom, hogy nem lehet külön több papírsablont venni hozzá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

anita_fliszar

2013. február 25.

Jó én csak ennyit tudok hozzá fűzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 25.

Jó én csak ennyit tudok hozzá fűzni.