Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SzandraHaluska

2015. július 3.

Ajándékba kaptam, több beauty cuccal egyetemben, de ezt imádom a legjobban közülük! Önmagában is szuper, két rétegben szoktam felvinni, szép fényt ad a körmömnek, és csak sokára kezd el pattogni, kopni. Alapozónak is használtam már, annak is megfelelő, fedőlakként még nem próbáltam, de ami késik, nem múlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

mankaa

2012. június 3.

Több átlátszó lakk közül eddig ez a legjobb nálam. Gyakran alaplakknak használom, de ha nincs időm színnel rámenni, akkor is 4-5 napig szépen fed. Gyorsan szárad, korrekt kis termék - szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 3.

Calipso

2012. április 26.

Bátran ajánlom mindenkinek, akár alapozó vagy fedőlakknak is. Én magában is szoktam használni 2 rétegben, szép fénye van, felkenve kicsit gél lakkos érzetet ad, ha megsimítom a körmöm felszínét. Nagyon tetszik!
Ráadásul nagyon gyorsan szárad, viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Ráadásul nagyon gyorsan szárad, viszonylag tartós.