Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyöngyházfényű körömerősítő.

Kiszerelés: 10 ml

hjh666

2021. január 11.

Azért két csillag mert gyorsan szárad. Azért (csak) két csillag, mert két napot bír, pont a körmöm végéről pattog le gyorsan. Azért kettő, mert csúnyán fed. Szerintem nem használom el, kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 11.

tsibus

2019. július 1.

A fehér kupakos verzióval birkózom egy ideje, de minden alkalommal kudarcba fullad a próbálkozásom. Életemben nem találkoztam ilyen pocsék ecsettel, alkalmatlan a lakk felvitelére. Képtelenség egyenletesen felkenni, amiben a lakk állaga is ludas. Foltos, csíkos, vállalhatatlan. Ha elpárolgott a sokadik sikertelen kísérlet miatti mérgem, kipróbálom egy használható ecsettel, hátha javít a véleményemen. Utolsó esély, aztán kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

MissBako

2018. július 30.

Ár-érték arányban többet vártam volna el ettől a terméktől. Két rétegben kellett felvinnem. A kenő ecset része, nagyon gyenge minőség, alig lehet vele dolgozni. Ha túl kevés festéket veszek fel vele, akkor 1 körmöt sem tudok kifesteni, de ha többet teszek rá, akkor szétfolyik. Összességében a színe tetszik, és a lábujj körmeimet festettem ki vele, így távolról szépnek tűnik rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 30.

Jane

2018. július 24.

Hát ez egy nagyon vicces termék :D Először felkentem és szomorúan tapasztaltam, hogy épp csak egy minimális szaténos lakk réteget képez a körmön,egyáltalán nem látványos, maximum egy gyereknek adnám, hogy "játszásiból" lakkozza ki vele a kezét...
Azonban lustaságból nem mostam le 3-4 napig és azon kaptam magam, hogy gyönyörűen, erősen nő vele a körmöm és nem törik be azokon a helyeken, ahol egyébként szokott. Ezért nálam megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Kremcica

2018. július 24.

Számomra tökéletes lakk. Nem szeretem festeni a körmöm a sok elpocsékolt idő és a sok réteg feltűnő lakk engem zavar. Ez pont jó arra hogy legyen egy pici színe, de ne legyen túl sok. Egy rétegben természetes két rétegben francia manikűr rózsaszín mindezt gyönyörű visszafogott csillogással. Önmagában gyorsan kopik, de fedőlakkal egy hétig a lenövésig kitart. Mind ápoló lakk őszintén szólva nem vettem észre különbséget. A másik negatívum hogy folyékonyabb a normál lakkoknál (vízszerű állaga van) és gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

buzavirag

2018. február 28.

Nekem még a régi fehér kupakos verzió van meg. Nekem 2retegben tökéletesen látszik a körmeimen, szép rózsaszínes gyöngyházfényű. Régebben gyakran használtam, most újból elővettem, rám tört a natúr köröm időszak, így ezt kentem fel. Szép elegáns, letisztult stílust ad a kormeimnek. Erősítő hatasról nem nagyon tudok beszámolni, alapból erősek a kormeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

tenagi

2017. szeptember 19.

Sheer love árnyalatútot rendeltem. Gyorsan szárad, ha egy rétegben kenem, így ilyen legyen valami a körmömön lakknak jó. Nekem nem erősítette a körmeimet, viszont tény, hogy amikor rendszeresen kentem fel, akkor ez pattogott le és nem a körmöm tört le. Gyorsan kopik, több rétegben nem ajánlatos viszont felkenni. És a kupakrész nekem ripityomra tört... ennyit erről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

mujerconfused

2017. július 3.

Szóról szóra bemásolhatnám spavanilly kommentjének első bekezdését....én négy rétegben kentem föl, mire látszott vmi színe. Körömerősítést én nem tapasztaltam, de egész tartós, a lábamon 1 hetet is kibírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

spavanilly

2017. március 26.

Úh...SHEER PEACH árnyalatban rendeltem meg, KÖZE NINCS a katalógustfotó körmeinek opálos csillogásához.
Egy az egyben olyan hatású, mint a 90-es évek ezüst körömlakkjai, metálos beütéssel, csak barackos árnyalatban.
Határozottan nem szép...
Nem tud rajta javítani a gél hatású fedőlakk sem:(
Nekem nagy csalódás volt, viszont legalább nem fáj a szívem a többi árnyalat után.
Tartósság: 2 rétegben, fedőlakkal 5 napot vállalhatóan kibír, érdekessége, hogy a körömágy felől kezd el kopni.
Szolidsága miatt jó választás lehet pl. konzervatívabb csajsziknak, mert elegáns, akinek tetszik, nekem sajnos nem.
Figyelembe véve, hogy a termék a megtévesztő fotót leszámítva megegyezik az újságban leírtakkal, csak 1 csillagot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Határozottan nem szép...
Nem tud rajta javítani a gél hatású fedőlakk sem:(

birdnerd

2017. február 16.

Felkentem 3 réteget a rózsaszínből és még mindig alig látszott a színe. Nem lehet egyenletesen felvinni sem. Nagyon gyenge, ennyiért többet vártam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.