Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Revitalizál, energizál és stimulálja a körömnövekedést. Önmagában vagy alaprétegként is használható.

fagas

2013. április 13.

Én is amolyan "alapozóként" használom, arra tökéletesen megfelel. Sötét lakkok alá pedig kell is, mert hajlamosak sárgásra "színezni" a körmeimet - ahogy azt már előttem is írták. Fedőként eddig még nem próbáltam, de a revitalizáló és stimuláló hatásáról sem tudok nyilatkozni, mert alapból erős körmeim vannak és szerencsére gyorsan is nőnek, így nem nagyon tűnik fel. 4*-ot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 13.

Naoto

2013. január 27.

Én alaprétegként használom. Előnye, hogy gyorsan szárad, nem kell sokáig várni, hogy feltehessem a színes lakkot fölé. Alapvetően azért vettem, mert sárgulni kezdtek a körmeim a sötét lakkoktól. Amióta használom, azóta tényleg halványabb lett a sárgaság, de azért nem tűnt el teljesen. Talán erősíti is egy kicsit a körmöket, a növesztő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert nekem már eddig is nagyon gyorsan nőtt. Nem hiszem, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

kissbarbara1990

2012. november 4.

Most használtam először: Hiperszuper gyorsan szárad. 4 napig bírta pattogzás nélkül,pedig nem kíméltem :) Csak önmagában egy réteget vittem fel a körmeimre, szép fényt ad, nem matt most a negyedik napon sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.