Avon

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2021. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a rendkívül fényes, hosszú viseletű fedőréteg megvédi a köröm színét a kifakulástól, és elősegíti annak friss megjelenését. Vigye fel a teljesen megszáradt körömlakkra, hogy napokig védje és fényessé tegye a körömlakkot.

Kmerci

2021. január 20.

Nagyon folyékony, elég gyorsan szárad, szép fényesek tőle a körömlakkok. Sajnos akárhány órán keresztül "szárad" másnap reggel alvás után nyomott mintájú lesz (hajamtól, ágyneműtől).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.