Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2012. augusztus 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vizililiom

2015. november 17.

Két árnyalatom van belőle, a Mystic és a Dazzling Silver. Mindkettő őskövület már, de még mindig ugyanolyan folyósak, mint régen, pedig kb. 10-12 évesek lehetnek. Gyönyörű a színük, de sajnos ritkán használom őket, ugyanis elég lassan száradnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

kissbarbara1990

2013. június 25.

Én is a minap bukkantam egy még a dinoszauruszok idejéből való példányomra. Antique Silver névre "hallgat". Érdekes, hogy az állaga teljesen rendben van, nem sűrűsödött be és semmi baja. Ki is lakkoztam vele egyből a körmeimet. Az ecsete egyszerű és könnyen használható. Viszonylag gyorsan megszáradt és nem csíkozott. Szeretem az összes Avon lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

terke29

2013. május 10.

Jééé...Ilyen nekem is van,és mint hagicicáénak,az enyémnek sincs semmi baja.Decadence a neve.Talán a fele hiányzik,de teljesen változatlan a minősége.Csak olyankor használom,mikor "kilóméteres karmaim"vannak,tehát nem sűrűn,de nagyon szeretem.Örök darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 10.

hagicica20

2013. május 10.

Azt hiszem 9 éve vehettem. Sajnos a színe miatt nemsokat használtam, mert sehogyan sem illett a katalógusban feltüntetetthez. Mostanában akadtam rá a fiók mélyén és örültem mint a kismajom, mert olyan mintha most jött volna le a gyártó szalagról. Semmi csomósodás, semmi besűrűsödés, kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Csibecsont

2012. december 18.

Az enyém is 9-10 éves lehet, egy nagyon szolid, talán a képen látható árnyalat van meg belőle. Még mindig funkcionál!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Udreeh

2012. július 22.

Nekem a "Pot of Gold" árnyalatú van meg, kb 9 éves, és még mindig jó, nem száradt be, majdnem olyan híg, mint új korában. Van benne golyó, így könnyebb összerázni. Szép fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 22.