Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2019. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A narancsbőr elleni termoaktív zselé koffeinnel és galagonyával akár már két hét alatt is látványosan csökkentheti a makacs narancsbőrt is.

• Segít csökkenteni a makacs narancsbőr mélységét és területét
  • Serkenti a vérkeringését
  • Segít növelni a zsírégetés haténykonyságát

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zonga

2020. július 28.

Hát, zselének nem mondanám, inkább krém ez, sárgás színű, állagra olyan, mint egy testápoló. Az illata érdekes. Kellemetlennek nem mondanám, de számomra nem is kellemes. szerencsére gyorsan elillan. Egyébként könnyű elkenni, viszonylag gyorsan beszívódik, de addig vigyázni kell, mert a ruhát elszínezi. A másik két társát is kipróbáltam, azoknál éreztem a melegítő ill. hűtő hatást, ennél semmi ilyen nincs, egyszerűen úgy viselkedik (úgy is néz ki), mint egy testápoló krém. A hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de úgy tűnik, szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 28.

Rean519

2020. április 22.

Nagy változást én se láttam tőle, edzés után használtam és lehet csak bebeszéltem, de olyan, mintha vele hatásosabb lenne az edzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

alexkanagy

2020. április 21.

Nem a krémtől fog eltűnni a narancsbőr, de jól esik a lábamnak ha futás előtt bekenem, vagy estére rákenem. Erősen hűsít, ami nagyon jól esik és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Jucuus

2019. június 6.

Nem rég kezdtem el használni, szobabiciklizés előtt kenem be vele a problémás helyeket, és eddigi tapasztalatom az, hogy simább tapintású a bőröm, a narancsbőrön még nem nagyon segített. De használom szorgosan tovább, remélem picit segíteni fog. :) Sajnos nem kell csodát várni a krémektől, de talán tud gyorsítani a folyamaton. Aránylag gyorsan beszívódik, alaposan be kell masszírozni a bőrbe. Illata nem rossz. Egyelőre 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Pappetra99

2019. április 14.

Akciósan rendeltem meg kb 1300 forintért.
Úgy gondoltam megvásárolom így nyár előtt ,mert a combom kissé narancsbőrös lett. Egy hete használom de már látom hogy kezdi szépen eltűntetni.
Ajánlani tudom, biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Akciósan rendeltem meg kb 1300 forintért.
Ajánlani tudom, biztosan újra fogom vásárolni.