Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2013. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

mercike44

2013. augusztus 8.

Ahj, kar hgy mar nincs :'( nagyon szerettem sokaig erezheto' volt az illata, meg is jegyeztek, mi ez a jo illqt.. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

pal.angela.bobe

2013. május 18.

Gagyi! Semmit nem használ, de az illata jó :) Ez az egy pozitívum, + hogy olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

fringilla

2012. szeptember 28.

Szerintem sem rossz. Kellemes az illata, és hatásos(több AVON-os golyós közül ez az első, amiről ezt elmondhatom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

angelika11

2012. július 14.

Ennek a terméknek imádom az illatát!Sok Avonos golyóst kipróbáltam már,de ez a KEDVENCEM.Sajnos már nem kapható,így ha elfogy, nem tudom honnan szerzek utánpótlást.Az izzadás ellen mindegyik nagyon hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

boglarka88849

2012. június 21.

Megrendeltem, mert örültem, hogy végre valami naturális az AVON-tól, amint a felirat is hirdeti. Majd láttam, hogy alumínium is van benne, de ezek után is használtam, mert jó volt az illata. A probléma ott kezdődött, hogy pár hét használat után szőrbenövések jelentek meg a hónaljamon, piros és fájdalmas :( még 1 deónál sem tapasztaltam ilyesmit. Többet nem használtam, váltottam egy természetesebbre ( Alverde ) és rögtön meg is szűntek a benövések.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 21.

termelinda

2012. március 28.

Sajnos már nem lehet kapni, szerettem nagyon!! Jó volt az illata,és annyi pénzért megérte :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

judit.nemes1028

2012. március 16.

régen használtam, az illata jó, de már biztos nem kenném magamra... második helyen ott figyel az alumínium...:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Szilva

2012. február 26.

Nekem ez vált be eddig a legjobban, sajnos már nemigen kapni, ezért betankoltam belőle. Sokáig elég és nem nagy nyomot a ruhán, nem irritál, olcsó és szuper az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Fannalin

2012. január 28.

használom és én imádom, sajnálom, h már nem lehet majd kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

használom és én imádom, sajnálom, h már nem lehet majd kapni.

Dorcsa

2011. november 12.

Az illata nagyon tetszett, de nálam semmi izzadásgátló hatása nem volt. A kettest is csak az illat miatt kapja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1