Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Színes fésű, vidám gyümölcsmintával.

• anyaga: műanyag
  • mérete: 15,6 cm × 6,1 cm
  • széles fogú fésű

tigris2020

2021. október 14.

Hű társam ez a fésű immáron 8 éve, csak ezt használom.
Vizes hajat és szárazat is könnyedén kifésüli siklik a hajon, nagyobb gubancokkal is könnyedén elbánik. És ami a legjobb semmi szálka semmi törés nincs a hajamon ragyogóan egészséges, nem tépi és egyáltalán nem hullik tőle a hajam. Ezzel sikerült megnöveszteni. Sajnos az Avonba már nem lehet kapni ugyanilyen az Oriflame Styler bontófésű talán még sokkal jobb minőségű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 14.

Hű társam ez a fésű immáron 8 éve, csak ezt használom.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Én akkor szoktam használni amikor begöndörítem a hajam, fogközei méretének köszönhetően természetesebbé tudom varázsolni a göndör tincseimet. Másra még nem próbáltam, de erre az egyre biztosan jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

spavanilly

2017. augusztus 3.

A cuki kinézete miatt szereztem be. Nagy fogközei és mérete miatt nem nagyon esik kézre, de hajbalzsam felvitelére tökéletes.
Könnyen tisztítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Könnyen tisztítható.

Nikoletta8

2017. február 17.

A vízes hajamat fésülöm ki vele, vagy pedig mikor bebalzsamozom. Erre nagyon jó, és nem töri a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.