Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.herkovics, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Felfrissíti és finom illattal vonja be a bőrt.

Formidable

2019. október 21.

Ez az eddigi kedvenc Avon Naturals testpermetem - imádom a finom, tavaszias-nyárias illatát, olyannyira, hogy parfüm helyett is ezt használtam. :) Nyáron mindig betettem a táskámba, valahányszor mentem valahova, mert bárhol fel tudtam magam frissíteni vele.
A tartósságáról nem tudok érdemben nyilatkozni, mert magamon nem érzem a parfümöket sem igazán, mindenesetre ennyi pénzért szerintem abszolút megéri.
Amíg még jó idő van, elő-elő kerül, de alig várom a tavaszt, hogy ismét a mindennapjaim része lehessen. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Mia0602

2019. július 20.

Tavalyi vétel ez is. A körtét én nem érzem, inkább a bazsarózsát. Tavaszt idéző illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

tsibus

2019. április 9.

Finom, üde, tartós illat, főként a tusfürdővel és testápolóval együtt használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

baranyeszter

2019. február 17.

Munkahelyemen mindig tartok egy testpermetet. Bevallom, ezt csak azert vettem, mert más illat nem volt a boltban.
Ehhez képest akárhányszor magamra fújom, mindig megdicséri valaki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Ehhez képest akárhányszor magamra fújom, mindig megdicséri valaki :)

Yeliz

2018. augusztus 14.

Egynek elmegy, de semmi köze nincs ahhoz ami rá van írva. Se körte, se bazsarózsa. Edzés után elfújkálom, de ennél sokkal jobb testpermetek is vannak. Biztos nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Dea

2018. július 14.

Szintén hajápolóra, hajlakkra emlékeztet,biztos, hogy nem venném meg(a jelenlegi csere útján került hozzám),

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

tlurokata

2018. június 28.

Én ilyen büdös testpermettel még nem találkoztam... körtéhez semmi köze sincs, de a bazsarózsához se.. Leginkabb a taft hajlakkhoz tudnám hasonlítani a szagát. Talán wc illatosítónak elmegy....pénz kidobás...mivel 0 csillagot nem lehet adni,így marad az 1-es!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

eveartstar

2018. május 14.

Körte nuku benne...és emlékeztet valami megszokott hajápoló illatra...és slussz.
Annyit is kár kiadni érte amennyi akciókor...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 14.

Annyit is kár kiadni érte amennyi akciókor...

Bubucim

2018. április 8.

Avonéktól 1-2 terméket szoktam csak rendelni, amik beváltak. Hiába újdonság, dörzsis oldal, soha, de soha nem rendelek mást, mint a levendulás párnapermet és néha egy-egy jobban sikerült rúzst. Ezt a testpermetet ajándékba kaptam szettben. A szett többi tagját még nem próbáltam. Mikor megláttam, nem voltam túl boldog. Avon testpermetekkel is jól befürödtem már. Az illatát megszagolva viszont teljesen beleszerettem. :) Mennyei kis cucc. :) Igazi tavaszias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

ammyfool

2018. április 8.

Imádom az illatát, annyira igazi tavasz hogy sokszor parfüm helyett is ezt használom.
Örök kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Örök kedvenc :)