Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.herkovics, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Illatos tusfürdő, mely gyengéden tisztítja és frissíti a bőrt.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

tsibus

2019. április 9.

Finom, üde, tartós illat, főként a testápolóval és testpermettel együtt használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Panni43

2018. december 26.

Az illata remek! Mindig a tavaszra emlékeztet, a testpermettel egyszeruen fantasztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

tamara428

2018. április 6.

Kellemes illata van, nagyon tetszik, de nem venném meg újra. Hiába érzem magamon zuhanyzás után is, kiszárította a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

angimay

2018. február 24.

Nagyon finom illata van, tavasszal és nyáron is jó. Így tél végén is bejön, ahogy közeledik a tavasz. A virág illat jobban dominál benne, de én érzem a körtét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

zonga

2018. február 21.

Nekem kicsit csalódás. Mint tusfürdő, teszi a dolgát, semmi extra, de tusoláshoz megfelelő. De az illata! A katalógusban nagyon tetszett a finom körtés illata, rögtön beleszerettem, tulajdonképpen ezért is rendeltem meg. A valóságban a körtéből semmit nem érzek, inkább a bazsarózsa dominál. Ez önmagában nem lenne akkora baj, de köze sincs a bemutatott illathoz képest. Ez nekem túl édeskés, túl émelyítő, túl mű. Egyébként nincs vele problémám, de direkt az illata miatt rendeltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.