Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macspamacs, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A gyöngyvirág mámorító illatát a mandula kellemes melegsége járja át, hogy feldobja a kedved már rögtön reggel. A termékek gyengéd összetétele komfortérzetet és frissességet ad.

Felfrissít és hidratálja bőrödet, selymes és illatos érzetet hagyva maga után.

ReiShiltenphie

2019. szeptember 25.

Én szerencsére ajándékba kaptam, mert pénzt azt nem adtam volna érte. Az illata nagyon távol áll tőlem, a mandulát nem szeretem, de adtam egy esélyt neki. A negyedét elhasználtam, de nem tudtam megbarátkozni vele, a bőröm nem szereti, rossz érzés amikor rajtam van, nem szívódik be rendesen és nem ápol túl sokat sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Dottus

2018. március 26.

Nekem nem jött be.
Az eladó termékeim között postaköltségért vihető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Nekem nem jött be.
Az eladó termékeim között postaköltségért vihető!

Enci11

2017. május 16.

Az illata sajnos nem túl tartós, ennek ellenére imádom. Nekem megfelel, szárazabb bőrűeknek lehet, hogy kevés lesz a hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Fabi95

2017. május 3.

Szettben rendeltem meg a katalógusból. Az illata kellemes, tetszik. Viszont nem hidratál úgy ahogyan azt elvárja az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.