Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macspamacs, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

A gyöngyvirág mámorító illatát a mandula kellemes melegsége járja át, hogy feldobja a kedved már rögtön reggel. A termékek gyengéd összetétele komfortérzetet és frissességet ad.

Tisztít és felfrissít, kondicionálja a bőrt és finom illatot áraszt.

candy28

2019. április 30.

Egész jó tusfürdő, az ára is egész tűrhető, de valamiért nem mindig tudtam vele tusolni. Néha elég tömény az illata míg tusoltam, aztán hirtelen elillant amikor végeztem. Egyszer viszont megpróbáltam habfürdőként, iszonyatosan habzik. Akkor mintha tartósabb is lett volna az illata a bőrömön. "Csak egy Avonos termék" nagy reményeket nem lehet várni tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Enci11

2017. május 16.

Nagyon szeretem az illatát. Szettben vettem én is, és a három termék közül ez a kedvencem. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Fabi95

2017. május 3.

Ahogy a testápolónál is írtam; kellemes az illata, tudja amit egy tusfürdőnek tudnia kell...de nem tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.