Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dalmicka, Módosítva: 2016. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Illatosított testpermet csillámspray változatban az egzotikus maracuja és bazsarózsa illatával.

• gyönyörű, diszkrét fényt ad bőrödnek
  • kellemes illatot kölcsönöz

Dea

2018. március 17.

Update: Annyira nincs kellemes illata, eléggé alkoholos, nem venném újra.

Nagyon szép, ahogy csillog a bőrön, az illata pedig isteni finom ^^ Sajnos a csillogás hamar elmúlik, ezért -1 csillag :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Update: Annyira nincs kellemes illata, eléggé alkoholos, nem venném újra.

reni1010

2017. január 9.

akciósan vettem, sajnos nagyon hamar fogy, így csak különleges alkalmakkor használom, de szeretem, mert nem kölcsönöz olyan tolakodó csillogást.. persze ez attól is függ mennyit fújsz belőle. az illata jellegzetes, nem rossz:) teljes áron nem venném meg, de akciósan megéri annak, aki szeret csillogni. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

kacibog83

2016. szeptember 7.

Mivel testpermet és nem parfüm, így ennek megfelelően nem is várható tőle egész napos illatfelhő, viszont közvetlenül tusolás után használva nagyon tartós illata lesz a bőrömön. Kellemes, édeskés-gyümölcsös illat, az apró csillámok sem túl feltűnőek, így nem mondhatok róla semmi rosszat. Az igaz, hogy (talán a csillámok miatt) picit sűrűbb az állaga más testpermetekhez képest, de nekem ez sem okoz problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Banszky

2016. július 26.

Az illata nem igazán nyerte el a tetszésem és a csillámok sem látszanak annyira mint vártam volna. Sokat kell fújni belőle egy helyre hogy látszódjon. Néha "köpköd" ahogy kifújja az ember és ahogy elkenem ezt az olajos cuccot a kezemen marad a fele csillám. :) Egyébként nem olyan rossz termék ez de biztosan nem venném újra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Semicolon

2016. június 2.

Kellemes az illata és szépen csillog. Viszont nekem úgy tűnik, hogy nagyon gyorsan fogy, sokkal gyorsabban, mint az ugyanilyen sima testpermet, de lehet csak az állaga miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

xszemyx

2016. május 30.

A csillámok nagyon cukik, maga a lötyi nagyon sűrű állagú, meglepően tartós, és nagyon fincsi, fullasztó melegben tökéletes frissítő. ^_^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

TumblrGirl

2016. április 15.

Az elején nagyon alkoholos szaga van, de annak kell pár perc, és elillan. A csillámokat pedig külön imádom benne:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 15.

pomme

2016. március 9.

Alkoholos az illata az elején, de gyorsan elillan, utána nagyon finom friss, gyümölcsös illata lesz. Utálom a rózsát az illatokban, de ebben valamiért teljesen jó. Nyáron valószínűleg sokat fogom használni. Egyedül az arany csillámok nem tetszenek, ha ezüst lenne, jobban örülnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.