Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macspamacs, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Hidratáló testápoló, amely könnyű állagú, hidratálja, illatossá és simává varázsolja a bőröd. A rózsaszín százszorszép és a lédús szicíliai citrom illata ideális választás a tavaszi napokra.

Kakukk

2017. június 4.

Ma tudtam igazán először hálát adni ennek a testápolónak! Egy fárasztó nap után, főleg, hogy jó meleg is van, olyan felfrissítő érzés ezt használni! Nem nehezíti el a bőrömet, kellőképp hidratál így nyáron, és az illata felpezsdít kicsit. Határozottan jobb, mint a testpermet párja egyébként, mert annak szerintem túl citrusos illata van, de a testápolónál megvan a kellő egyensúly.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Echan

2017. április 7.

Finom frissítő illata van, bár leginkább a citrom dominál benne, a virágnak nem igazán érezeni a jelenlétét. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Igazi nyári testápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

andian

2016. július 13.

Először nem igazán fogott meg az illata, de a bőrömön nagyon finom illata van !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Először nem igazán fogott meg az illata, de a bőrömön nagyon finom illata van !

cseresznyee1

2015. szeptember 13.

Még a nyárra vásároltam, de csak most fogyott el. Szerettem ezt a krémet, könnyű, friss illata van, ami a meleg időben nagyon kellemes volt. Nagyon hamar beszívódik, és viszonylag jól hidratál. Ez egy jó termék az Avontól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

v.szilvia789

2015. április 13.

Hosszabb idő után végre valami kellemes illatú termék az Avontól. A katalógus mintához jól közelít az illata. Könnyű állagú, hamar beszívódó krém, rajtam inkább a virágos jegyek érezhetőek, a citrom a háttérben muzsikál. Szerencsére nem az a fejfájdító, tömény virágillat, amitől rosszul lenne az ember, kellemes tavaszi testápoló, hidratáló hatása nem tökéletes, így négyest adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

pverus

2015. április 13.

Egy hete van meg ez a testápoló, de nagyon imádom. Nagyon kellemes citrom illatú (nem annyira intenzív, mint a testpermeté és a tusfürdőé), amit még felkenés után is kicsit érezni, aztán elillan. Nagyon könnyen beszívódik, tavaszra és nyárra szerintem tökéletes választás olyanoknak, akiknek nem extrém száraz a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.