Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Ápolja a száraz bőrt és hosszan tartó hidratálást biztosít.

• hidratáló, könnyű állagú
  • bőrnyugtató tejjel és mézzel

Andrea79

2017. február 19.

Kb 3 hónapja van meg, de ritkán használom. Nekem túl nehéz, sűrű, kissé ragacsos marad a bőröm utána amit nagyon nem szeretek. Téli testápolónak vettem meg, de be kell látnom hiba volt. Az illata miatt kap 3 csillagot. Inkább maradok a Dove limitált téli kiadásánál ami tökéletes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Rakoczyzsu

2017. január 4.

Imádom az illatát és az állagát is. Tényleg balzsamos az állaga, mondjuk nekem nagyon tetszik. Jól hidratál. A csokis volt a kedvencem, de már ez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.