Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

• segít puhábbá és üde fényűvé varázsolni a hajat
  • megkönnyíti a kifésülést
  • puhává és fényessé teszi a hajat
  • segít helyreállítani a haj szerkezetét
  • szabályozza fejbőr zsírosságát

kartyikanna

2017. július 29.

Egyértelműen bekerült a kedvenceim közé. Imádom az illatát és mindent teljesít, amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

szandiir

2016. december 11.

A samponját használom és azt nagyon-nagyon szeretem. Megláttam, hogy van ilyen illatú és összetevőjű balzsam is ezért lecsaptam rá. Hát..sajnos nem vagyok elragadtatva, többet vártam. Mint balzsam, talán elvégzi a dolgát de semmi jó érzést nem ad a hajamnak. Nem lesz tőle jó tapintása, nem érzem, hogy kezelhetőbb lenne. Ergo nem teljesíti azt, amit azok a balzsamok, amiket szeretek. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Vandaangel93

2015. augusztus 27.

Szerintem jó kis balzsam, puha lesz tőle a haj, és kezelhetőbb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Szerintem jó kis balzsam, puha lesz tőle a haj, és kezelhetőbb. :)