Avon

Ár:   859 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gituccci, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Természetes bőrápolás zöld olívabogyóval, melynek kivonata vitaminokban és zsírsavakban gazdag, hidratálja, táplálja és simává varázsolja a bőrt. Segít simább és puhább érzetet nyújtani. Segít javítani a bőr kondícióját.

b.jucy17

2015. augusztus 23.

Egeszen erdekes ez a pakolas....kicsit olyan mint egy arckrem, szinere es allagara vonatkozoan. Felkenve egeszen kellemes, 'laza' pakolas, nagy elonye hogy baromi konnyu lemosni en ezt nagyon kedvelem benne. Nem rossz, de olyan sok mindent nem csinalt az arcommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

zita.czinege

2014. augusztus 11.

Nagyon mű illata van, olyan avonos arckrém tucatillat. Semmi olivát nem éreztem rajta. Feltettem, de semmi csoda nem történt, nem szerette a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.