Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsikimi, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált

Gyengéd arcradír, három az egyben: radíroz, tisztít és eltávolítja a sminket.

Szityike

2018. szeptember 9.

Sajnos nekem egyáltalán nem tetszett. Az illata visszafogott, bár eléggé mű, a radírozó hatása is (bár arcra nem is kell nagyon durva) gyengébb. Hosszabb távon viszont semilyen hatása nem volt, utána nem éreztem igazán tisztának az arcom. Zselés- vizes állaga sem volt túl szimpi- kicsit sok kellett belőle. Szóval egy plusz fölösleges termék, amit használnék, de nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Mona29

2017. április 24.

Hááát... kicsit kevésnek éreztem a radírozó szemcséket, az illata nem volt rossz. Sminklemosónak nem próbáltam, használata utána a jól bevált arctisztítómmal mostam arcot. Szóval nem volt annyira rossz, de ilyen áron van szerintem jobb is. Ehhez nagyon jó árban jutottam hozzá, de szerintem ha legközelebb is lesz így, inkább kihagyom, maradok a jól beváltaknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Kremcica

2017. január 21.

Tipikus öszvér megoldás, 3 célra amiből végül egyikre sem jó. Lemosónak szárít, radírnak kevés. Elhasználtam mert mikor új termék volt olcsón jutottam hozzá, de soha többet. Pedig a nutra effect családból vannak jó termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

nnagy822

2017. január 21.

Nem jött be,pedig bíztam benne. Valahogy egyik Avonos borradir sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Nem jött be,pedig bíztam benne. Valahogy egyik Avonos borradir sem vált be.

kreni94

2016. július 31.

Már 3 hete hogy használom nagyon jól radiroz szép nagy radirozo szemcséi vannak tökéletesen hidratál nem hagy zsíros érzetet nem szárit. Nekem a zsíros bőrömnek bevált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.