Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: lido22, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regenerál, táplál és segít a fiatalosabb külsejű, üdén ragyogó bőr elérésében. 45 év felett ajánlott.

• aktív összetevőkkel – gránátalmamag kivonattal
  • parabén-, ftalát- és színezékmentes
  • allergológiailag tesztelt
  • érzékeny bőrre is ajánlott

zonga

2019. október 21.

Elég tömény sajnos, így nem biztos, hogy szeretni fogom. Még csak párszor használtam, de pont a zsírossága miatt nem is akarom túl gyakran. Ha könnyedebb állaga lenne, jobban tetszene, így viszont nehezen szívódik be. Így csak heti kétszer-háromszor használom, soknak érzem a bőrömön. A nappali változata sokkal jobb számomra. Az üvegcse nagyon nem praktikus. Most, hogy már kevés van benne, nehéz kiszedni a maradékot, nehéz a perem alá benyúlni. És nem egy folyós krém, ami befolyik középre. Már fejre is állítottam több órára, de semmi nem történt a krémmel, így viszont egy csomó benne marad, ami eléggé pocsékolás. De ez is azt mutatja, mennyire sűrű állagú a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 21.

vhsz

2019. július 14.

Nekem nem jött be. Nagyon zsíros krém, nem jó érzés éjszakára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Nekem nem jött be. Nagyon zsíros krém, nem jó érzés éjszakára.

sabell

2017. március 21.

Nekem bejött. Finom illata, gazdag állaga van. Nem okozott pattikat. Hosszú távú hatásáról még nem tudok nyilatkozni.
De ár érték arányban nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

De ár érték arányban nem rossz termék.

free

2017. január 4.

Táplálna, ha az érzékeny bőrre való megjegyzést kihagyták volna. Nappali társával együtt az apró pattanásokat, piros kis göböcskéket szépen kifejlesztik. Ezért idejekorán fel kellett vele hagynom. Így a feszesebb külsőről, ránchalványító hatásról, és a ragyogásról nincs mit mondanom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

kovagabi

Korcsoport: >54
2016. szeptember 30.

Jó hatású krém. Nagyon kellemes, enyhe illatú. Egy kicsit nehezebben szívódik fel, mint az avonos krémek általában. Persze nem vészesen soká, kb. fél órán belül, amit egy éjszakai krémnél ki lehet bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 30.