Avon

Ár:   829 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

• 48 órás védelem
  • Frissítő citrusos illat

kalmaniki

2018. január 13.

Nagyon kellemetlen szagú, számomra kifejezetten büdös, nem citrusos illat. Az izzadásgátló hatása is 0. Kidobtam néhány használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

tenagi

2017. december 19.

Most ezt használom, jó áron jutottam hozzá a nyáron. Sokáig lehet érezni az illatát, ami teljesen más rajtam, mint a tubusban. A csomagolást kinyitva egyenesen hányingerkeltően émelyítő volt, de adtam neki egy esélyt és bekentem magam vele, nem bántam meg. Bár nem vagyok oda a golyós dezodorokért, de ez 350 Ft-ot simán megért.

UP: Olyan szinten besárgítja a fehér ruhát, hogy szörnyű... eddig nem volt ilyen problémám, de most kellett jó pár praktikát keresnem a maradék deo eltávolítására és sárgulás ellen a neten. Soha többet nem veszek ilyet. Szerintem nonszensz, hogy bekenem magam vele majd csak kb 10 perc múlva tudok felöltözni, különben a jövő hetet is megfogja. Ugrott a 4 csillagos értékelés...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

zdoreebaba

2017. október 25.

Édesanyám mindig golyós dezodorokat használ. Rengeteget ismer és szeret. Az Oriflame és az Avon kínálatában rengeteg jó árú és minőségű dezodor található, amikből előszeretettel vásárolunk. Nyáron erre a kis termékre is sor került. Frissítő, citrusos illata van, ami jól elnyomja a kellemetlen szagokat. Nem hagy foltot a ruhákon és elég sokáig kitart. Kis helyen elfér, bárhol és bármikor feltűnés nélkül használható. Az ára pedig ennél jobb nem is lehetne, mindössze 400 forint volt. Megszerettük és megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Zoldtulipan

2016. március 4.

Egyáltalán nem jött be.
Az illatában semmi tropicosságot nem véltem felfedezni, émelyítő és zavaró. Izzadás ellen pedig nem használ túl sokat. Tud ennél jobbat az Avon, meg az On Duty. (Pl. a frissítő citrusos OD).
Nem használtam el az egészet, kukában végezte, pedig nem szeretek pazarolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Egyáltalán nem jött be.
Nem használtam el az egészet, kukában végezte, pedig nem szeretek pazarolni.

Mancsuka

2015. június 29.

Az Invisible után sajnos ez sem jött be. Ugyanúgy izzadok, nem számít, hogy bekenem-e vele magam,vagy nem. Ráadásul még az illata is zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 29.

Marababa

2015. február 15.

Azért ehhez a termékhez írok most véleményt, mert ennél láttam, hogy még nincs. Most épp ezt használom és nagyon szeretem. Ami a golyós dezodorokat illeti, nálam csakis az Avon jöhet számításba. Nem csillagozom mindegyiket végig ötösökkel, kivétel nélkül mind szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1