Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. augusztus 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem. Segít szárazon tartani és szagtalanítani. Gyengéd, bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem tartalmaz alkoholt és tartósítószereket.

3 féle illatban

Kiszerelés: 150 ml

agi.greendaygirl

2013. február 16.

kék változatban sikerült beszereznem egy internetes ajánlatból, végre. azóta próbáltam megrendelni, hogy megjelent, se sose volt belőle..
szóval rejtély számomra, hogy miért vonták ki ezeket a spray-ket, mert teljesen jók! Nagyon szimpatikus, hogy nem tartalmaz tartósítószert sem. Az illata számomra kicsit furcsa, mindig is a rózsaszín változatra vágytam, de örültem hogy egyáltalán van :D Nem mondom, hogy nem izzadok mellette, de abszolút véd a kellemetlen szagok ellen! Mint, tudjuk izzadni kell, szóval ez jó is így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

bandita

2012. június 17.

2012. 04. 11
Számomra valóban fontos, hogy a dezodorom hatása kibírjon minimum 12 órát. Ez a termék ezt tudta. Borotválást követően sem okozott irritációt. Az összetevőit eddig nem néztem meg pontosan. Tudom, nehéz káros anyagoktól mentes,de ugyanakkor hatékony, foltmentes dezodort találni. Ebben van aluminium, az biztos. Viszont hatékony.

A jó véleményt továbbra is fenntartom, de sajnos, nyáron nem tudnám használni, mivel fehér foltozik. Gondoltam jó, ha ezt tudja az, aki használni szeretné a terméket. Fölfújva halvány púderes réteget hagy.
2012.06.16
Kénytelen vagyok maximális csillagszámmal értékelni, annyira hatékony, egész nap szagmentes a hónaljam. Elég jól kontroll alatt tartja az izzadásom mértékét is úgy, hogy a terület nem cserzetten száraz, hanem inkább bársonyos tapintású marad.
Az enyhe foltozással emiatt megalkudtam, és mivel nem jelentős, könnyedén letörlöm, amikor zavar a jelenség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 17.

2012. 04. 11

2012.06.16

melindadd

2012. március 7.

Tetszik az illata,viszont azt hallottam most valahol hogy az avon is végez állatkísérleteket....Remélem nem igaz a hír.. De a deo nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.