Avon

Ár:   829 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2012. május 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló golyós dezodor.

Kiszerelés: 50 ml

tenagi

2017. augusztus 1.

Akcióban érdemes venni, úgy 400 Ft. Jó illata van annak, aki szereti az édeset, de ennyi. 40 fokban nem ér semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Nikonik

2015. április 16.

Éppen most használom és azt kell mondanom,hogy az izzadásgátló hatása tényleg jó,de újra biztosan nem rendelem,mert az illata nagyon tömény és édes ami nekem egy dezodorban nem tetszik és nyitáskor elég rendesen "porzik" is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

opus

2013. július 25.

Egy éve használom, az illata is tetszik, nem erős mégis estig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 25.

Egy éve használom, az illata is tetszik, nem erős mégis estig kitart.

kozlokova73

2013. május 15.

En errol a dezodorrol csak pozitiv velemenyt hallottam es meg a tanacsadonom is azt mondta,hogy ebbol mindig sok a megrendelese. Megrendeltem nagyon olcson aztan tovabb adtam ,mert piros pattanasok jottek ki a bekent reszen. Az illata jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 15.

tunde25

2012. június 25.

Hát ez valami szuper, rendeteg izzadásgátlót kipróbálltam már de ezzel nagyon meg vagyok elégedve, nem vagyok büdi, egész nap kitart,és az ára is szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

fatime

2012. június 17.

Nagy melegben teszteltem, sajnos egy napot nem bírt ki de ilyen melegekben még nem volt olyan dezodorom ami tökéletes lett volna reggeltől estig. Újra rendelni nem fogom mert nekem túl édes az illata, nem lenne rossz csak kicsit erős. Legközelebb kipróbálom a másik két fajtát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

pixie

2012. június 2.

kipróbáltam, bevált :) tetszik az illata, nyárias, és a hatásával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Steareth-20 ti I eu 2 1