Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildii, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Tartós védelem Dry Pore technológiával, amire számíthat. Segít szárazon tartani és szagtalanítani. Gyengéd, bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem tartalmaz alkoholt és tartósítószereket. Ózon, lótusz és pézsma illatjegyekkel.

Tamara91

2015. november 20.

Nagyon jó illata van, s olcsó és még tartós is! Szeretem, kis egyszerű de nagyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

nagy.nikike

2013. június 20.

Izzadásgátló hatása jó és én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Izzadásgátló hatása jó és én az illatát is szeretem.

bandita

2013. április 11.

A rózsaszín verziót kellett volna megrendelnem? Nem tudom.
Tény, hogy bombabiztos hatást tapasztalok. Se szag, se verejtékáradat. Sőt, továbbmegyek: Kibírta a 48 órás hatást is szándékos teszt alatt. Reggel tisztálkodás után felkentem, este lemostam, ezt követően reggel NEM kentem be magam, és ezek után még mindig működött!!!
Tudom, ez talán nem túl jó hír mindazoknak, akik ellenzik a verejtékezés gátlását, mint természetes méregkiválasztás elfojtását, mégis, talán épp ezért hasznos lehet ez az információ.
És most következzenek a negatívumok:
1. Cserzett, nem túl esztétikus, fehéres-száradt trutyis hónaljbőrt tapasztalok.
2. A sötét ruháimat bizony megfogja, nem kicsit.
3. A hónaljárok mentén ekcémás, viszkető elváltozást okozott.

Bár mint izzadásgátló deo, a leghatékonyabbak között tartom számon, az ismertetett negatívumok miatt lepontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 11.

A rózsaszín verziót kellett volna megrendelnem? Nem tudom.
És most következzenek a negatívumok:
2. A sötét ruháimat bizony megfogja, nem kicsit.
3. A hónaljárok mentén ekcémás, viszkető elváltozást okozott.

Adél Zsanna

2012. december 5.

Nagyon jó, de az illata ... :/ Hát nem tetszik. Veszek másik illatot ezt meg elhasználom itthonra, de a teljesítményből nem von le semmit. A 4 csillagot az illat miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

ur.isten.ne.mar

2012. augusztus 9.

Nekem kicsit fura a banánszaga, nem kimondottan kellemetlen, de azért elég mű, és ilyenkor bezzeg nem tud ellustulni az orrom, és ha egyszer használtam, egész nap értem. Az izzadsággátló hatása soso, a ruhán foltot hagy, még nem vagyok benne biztos, hogy a jelenlegit elhasználom, abban viszont igen, hogy újat nem veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

diazamand

2012. augusztus 9.

A csomagolást nem sikerült szépen eltávolítani róla. Ha nincs kánikula, kitart egész nap, de az illata nekem túl erős, és lassan száradt meg felkenés után. Pár napig nem használtam, ezalatt a golyó körül beszáradt, a következő felnyitáskor a beszáradt rész lepattogzott és beterítette az egész asztalt.

3 pont, mert amit ígér, azt nagyjából teljesíti, de nem tudok megbarátkozni az állandóan potyogó száraz darabkákkal, már használni sincs kedvem emiatt.

Update: a kukában landolt az enyém is, meg a páromnak vett változat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Update: a kukában landolt az enyém is, meg a páromnak vett változat is.

termelinda

2012. augusztus 9.

Nagyon szeretem! Az illata mennyei,és tartós is!!! Ár-érték aránya teljesen megfelelő. Annyi bajom van vele, hogy nehéz felbontani,de ettől eltekintve fantasztikus!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Erika_21

2012. július 12.

Nagyon jó deo! Az illata isteni friss, púderes, sokáig olyan az illatom, mint aki most lépett ki a zuhany alól. A fekete ruhán hagy egy kis fehér foltot (nem vészes), de a világos ruhákon nem hagy zsíros/olajos sárga pecsétet, mint a legtöbb deo. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

szines

2012. július 4.

Az illata nekem tetszik, olyan kellemes . Nagyon sokáig tart a hatása és nem irritál. Nekem foltot sem hagyott a ruháimon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

szaniblue

2012. július 3.

Anyukám kedvenc dezodora. :) Már 3x is újra kellett rendelnem neki. A hatása megfelelő, nem irritálja a bőrt és kedvező az ára is. Akciósan nagyon olcsón ki lehet fogni. Az illata kellemes, enyhe illat. Anyukám pont azért szereti, mert nem szereti a túl erős deokat. Nekem is volt ilyenem, szerettem is csak most kipróbáltam egy másik fajtát ebből, azt is szeretem, az öcsémnek meg ennek a férfi változatát rendeltük meg. Ezt a dezodort már négyen is megrendelték tőlem és meg vannak vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1