Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Segítenek szárazon tartani és szagtalanítani. Gyengédek, bőrgyógyászatilag teszteltek. Nem tartalmaznak alkoholt és tartósítószereket. 24 órás hatás

3 féle illatban

Kiszerelés: 50 ml

melindadd

2012. március 29.

Igen. Bár a kép nem ugyanaz,de nagyon szeretem ezt a terméket. Főleg ezt a kéket! Megvettem a spray és a golyós verziót is. Dezodorokban szeretek egyet használni ha megszoktam,(eddig az oriflame-silk beauty-rózsaszín), de ennek imádom az illatát, annyira felfrissít. Végeredményben ugyanolyan mint a többi átlagos deo. De nekem nem is izzadás ellen kell,mert ha nem izzadunk az egészségtelen,hanem hogy ha izzadok ne legyen kellemetlen szagom. Erre tökéletes! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.