Avon

Ár:   459 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló golyósdezodor nőknek maximálisan friss virágillattal. Ásványi komplexet tartalmaz, segít puhábbá és simábbá varázsolni a bőrt.

• 100 százalékos védelmet nyújt 48 órán keresztül
  • puhán és szárazon tartja a bőrt
  • komfortos és friss érzést kölcsönöz
  • bőrgyógyászatilag tesztelt
  • a Dry Pore technológia aktív részecskéi a bőrön eloszlatva védőréteget képeznek az izzadsággal és a kellemetlen szagokkal szemben

tenagi

2017. december 19.

Akciósan kifejezetten megéri venni, nekem bevált. Kellemes már-már neutrális illata van. Kipróbáltam azóta a tropicals változatot is, de az ehhez képest egy nagy 0, mind hatásában, mind illatban és még az foltot is hagy. :/ Az adagolásával tényleg van baj, szerintem elég sokat lehet egy fél gurításra kenni vele, annak a fele is elég lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

doraemon

2017. november 14.

Jó ideje ezt használom, nekem bevált, nem hagy fehér foltot a ruhán, az illata is jó, nyáron is hatásos, az ára is megfelelő. Kicsi hátrány, hogy maga az adagolás nem tökéletes, a kupak menetébe beszárad, kicsit szemetel, de ez az Avonnál elő szokott fordulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.