Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Parfüm dezodor az Outspoken Party by Fergie parfüm illattával.

Victoria007

2018. november 14.

Gondoltam egyben használom a termékcsaládot, csalódás volt. Dezodorként egyáltalán nem hatékony. Kellemes illata miatt kapta a két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Kremcica

2016. október 6.

Sosem értettem a parfüm illatú deo spray-ket. Mint izzadásgátló nem elég, mint parfüm szintén kevés. Jó illata van de kb ennyi. Mint egy testpermet amit nyáron felfújunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.