Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. május 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-fűszeres illatkategória: liliom, nárcisz, rózsa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ChinchillaLover

2019. december 9.

Jól eltalálták, egyezik a parfümmel, kölnipermethez képest egész tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Jól eltalálták, egyezik a parfümmel, kölnipermethez képest egész tartós.

Moncheechee

2015. április 24.

A parfüm verzióját az Avon parfümök között az egyetlen vállalhatónak találtam, és mivel akciós volt, gondoltam, veszek is egyet. Fúúúú, szerintem iszonyú büdös, pacsuli, esetleg idősebb néniken tudom elképzelni. Nem is hasonlít a PD parfümre, soha többé nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 24.

Berniii

2014. december 7.

Kifejezetten estére vettem magamnak, fürdés utánra. Szeretek fürdés után is illatfelhőben úszkálni :)
Eddig Avon naturals testpermetet használtam, de annak kb addig van illata, míg magamra fújom. Ezért szemeztem kifejezetten parfümös testpermettel és esett erre a választásom és azt kell, hogy mondjam, hogy nem bántam meg. Ez az illat estére, éjszakára amúgy is megy na meg még reggel is érezni magamon. Egyszerűen imádom :) Maximális 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

t.evacska21

2014. október 27.

Olyan illata van, akárcsak parfümben. Jók ezek a kölnipermetek, és nem is gondoltam, hogy ilyen tartósak! Jó, nem annyira, mint egy parfüm, de ahhoz képest, hogy csak permetek, jól bírják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.