Avon

Ár:   €22   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tyler33, Módosítva: 2019. március 27.

Ár:   €22

Ár: 1000 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton

pirospipacsocska

2020. július 14.

Végre nem egy szokványos Avon illat!Számomra egész kellemes.A bőrömön én csak a virágok illatát érzem,de azt nagyon.És elég tartós is,reggeltől délutánig éreztem a bőrömön az illatot.Szóval aki egy kellemes virágos illatú parfümöt keres,érdemes kipróbálni!😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

mlexa

2019. június 21.

Szerintem nem egy rossz illat, számomra kellemes. Utazásbarát a mérete. De a tartóssága katasztrófa, magamra fújom, utána 5 percig érzem, de a 6.-ban már nem... A testpermetek szintjén van nálam. Egynek elfújkálom, de többet nem venném meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

kovagabi

Korcsoport: >54
2019. május 1.

Én nem vagyok Avon ellenes. Mondjuk nem elsősorban az illataiért szeretem, de tudok pár parfümöt, amelyek megállják a helyüket illatminőségben, intenzitásban, tartósságban egyaránt. A Petit Attitude Floret sajnos nagyon nem tartozik ezekhez. Olcsó gagyi. Ilyet nem lenne szabad kreálnia egy magára valamit is adó cégnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 1.

skin

2019. április 29.

Elnézést kérek attól aki ezt szereti.
Nekem erről az jut eszembe ,hogy van ennél még alább ? Ez egy az egyben a titkos Avon hozzávaló ami minden illatukban ott van és messziről felismerhető. Na ez Az !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 29.

Elnézést kérek attól aki ezt szereti.

Tyler33

2019. március 24.

Köszönöm , köszönöm, ès köszönöm annak aki kicsit àtcsomagolva, de vissza tette nekem az elèrhetö termèkek közè , majd 20 ev utan egyenesen az ezred fordulo környèkèröl az èn kicsi Petit szerelmemmm 😍😄👌👏👏👏 Ajànlom ujjra mindenki szàmàra ,annak aki màr anno kipròbàlta es annak is aki mèg nem 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.