Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2019. december 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2018

Illatjegyek: őszibarack, rózsa, írisz

Ár: 1000 Ft , Eladó: Linni
Állapot: egy-két alkalommal próbált, 50 ml, Helyszín: Kerepes, fizetés: személyes átvétel Budapesten a Móricz környékén vagy fox

anielka

2020. szeptember 17.

Nos, ez valóban egy pöti kölnike. Nagyon kellemes, édes-cukorkás, korlátlan mennyiségben locsolható, mert fél órán belül már a ruhán sem érezni (egyáltalán nem). Kár érte, mert szívesen használnám hosszabb távon, de pár hét alatt elköszönünk egymástól mert egyszerűen el fog fogyni, és valóban percek alatt tűnik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Meoi

2020. szeptember 3.

Kellemesen édes illata van, de sajnos nem tartós...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Kellemesen édes illata van, de sajnos nem tartós...

pirospipacsocska

2020. augusztus 7.

Szerintem is egy kis egyszerű,kedves illat.Nem tömény,és szerencsére nem az a mai tipikus cukorka illat.Az én bőrömön olyan kis lágy,krémes,picit virágos.Akciósan vettem most 1700 Ft-ért,annyit megért. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

mlexa

2020. április 20.

Rajtam egyáltalán nem tartós, valamint sokkal jobban tetszett a katalógusban az illata. Élőben nem annyira az én ízlésemnek való. Biztos nem fogom újra megrendelni. Százszor jobbak vannak az Avonnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Jelizz

2019. december 6.

Nagyon kellemesen csalodtam! (: nagyon szep es cuki az uvegje es az illata.... olyan kis ``kedves,, illat kicsit edes/kamillas/ibolyas illat. EDT-hez kepest tartos max 2 orat kibir ami szerintem tavasszal nyaron szuper lessz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.