Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: széva, Módosítva: 2020. március 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

A pirosító tökéletes felviteléhez használható nejlon sörtéjű ecset.

Mérete: 16 cm

széva

2020. március 6.

A márka előző pirosító ecsete nem nyeret nálam. Lehet,hogy rossz példányt fogtam ki meg kellett nyírkálni mert kilógó szálai voltak. Ez viszont nagyon jó kis ecset ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 6.