Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. november 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Babooca

2014. február 22.

Általános iskola 5. osztályában rendeltem ezt az Avonból a kis spórolt pénzemből. Nagyon szerettem a Planet Spa termékeket, ez sem hiányozhatott a készletből. Akkoriban adták ki először az Afrikai Shea Vajas termékeiket, és már akkor nagy volt a szerelem. Szerettem ezt a kis krémet, és őrizgettem is. Nyáron kitettem a szüleimnek, hogy használják el, mert én már termaészetesebb dolgokat használok. A tégelyét kimostam és újrafelhasználom. Emlékek miatt 4*, a hatása nem volt hosszantartó és tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Bibus

2013. december 3.

Még bőven általános iskolás koromban kaptam anyukámtól. Édes cukros illata volt, és nagyon jól hidratált. Imádtam, szívesen újravenném nosztalgiából. Hosszú éveken át őrizgettem még az üres tégelyt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.